Jump to content
GIGN Forum

Nepamatots Kick


nbIx
 Share

Recommended Posts

Iegaju paspelet 3:20, un dabuju kick+ban no lmz.

Necik nepamatots, ja puikam nervi netur, tad kaa vins var but admins?

Niks: nbIx

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: lmz

| IEMESLS: ata

| Terminsh peec 5 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "ata, termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"ata, termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Added:

lmz: sliwew ti otjebisj pohorowemu govarj

Edited by nbIx
Link to comment
Share on other sites

Hi_dady, neviens neko man nav aizvainojis, vnk kad kaut kads tur lmz, par to kad vinam flashs aizmuguras bija, kicko araa, zin nu nav diez ko patikami. + iemesla arii nav nekaada, ne ff, ne kaut kas cits, + lamajas. Tiesi tapec arii ir si sudziba, lai administracija redz kadi nu ir sie jaunie admini.

Link to comment
Share on other sites

Vi uze nadoeli tut nitj na forume 4e ti noew,kakoj tebe ban ? ja tebe zdelal kick za to 4to ti mne flew podnogi kinul hotja videl 4to ja delaju rush.vsjo svoboden

P.S mde kak vi nizki iz za kick zalobu

Jeslji ja bi kazdij raz sjeh tak kikal , tam bi bilo 10-20 kickof za sju mapu! Nu , jesli parenj nichaina brosjil i POMI6aL TOLKO tibje,nada srazu kikatj? :) A mnje po i djeji vopshe sjorovno eto zhe t olka kick :)

Link to comment
Share on other sites

Es tikai peec demo vareetu pateikt vai lmz riikojaas advekaati vai nee. Kaa jau good mens teica, ja noflashots tu esi bijis netiishaam tad kikot nevajadzeetu, jo ne visiem speeleeshanas liimenis un domaashana ir vienaada. Bet ja flash ir mests speciaali zem kaajaam tad suudziibai nav pamata.

Link to comment
Share on other sites

jonathan ja zdelal kick liw potamu 4to! 1. esli on tak davno igraet v cs kak on tam kre4al ,i takoj on tam pro kak govaril 4to ja ewe pod stol pewkom ne hodil kogda on v cs igral :)tak vaznekaet vopros, tak po4emu on kidal flew v tjomku esli videl prekrasno 4to ja delaju rush,i tembolee eslibi etot nb|x ili kak ego tam bil takoj igrok cs to on bi sliwal 4to v tjomke ne kto ne bezal,i vidja 4to ja delaju rush FB ne kidalbi. 2. tak zachem sprawivaetsja on kidal flew? osoznavaja to 4to flew menja cepanjot nu sam pri etom v tjomku ne pobezal.

P.S. kinul flew osoznanno + takoj obid4evij i takoj pro 4to napisal zalobu na forume,ne pozorjsja nb|x. na demo vsjo prekrasno vidno kak ti bezal rjadom so mnoj kak ja zabegal v tjomku i kak ti kidal FB.

P.S.S spasibo za vnimanie mozno zakrivatj topik

Link to comment
Share on other sites

Znachit sanak ka kicks nevietaa! Lab neko tapat te nepanaksim!Man arii sanak ljoti biezhi,iemest flash nepamanot ka saveejie jau ierasho,un tapat arii es taadus flashu nokjeru,lidz ar to,speletaja saape ir izprotama!

Dusta vispar ka ct katru roundu atrauj full flash, jo butiba pat itka loti pieredzejusi speletaji nemak mest flashus centra. :D so........ tur ct 1/2 komanda jau izlidotu pec pirma round :D

Link to comment
Share on other sites

GOODMEN on rjadom so mnoj bezal posmotrite demo,on videl kak ja zabegaju v tjomku on vsjo prekrasno videl i prietom kinul flew ,a sam za krisil.ob etom idjot re4! Eto znaew kak nazivaetsja ne sebe ne drugim.

P.S. boljwe spamitj ja tut ne budu!

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...