Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Mic.


Ļevins
 Share

Recommended Posts

Sveiki, forumieši.

Vēršos pie jūsu gudrajiem prātiem.

Problēma ir tāda, ka esot iekš servera mic. baigi ļoti briesmīgi skan. Tie kas dzirdējuši un izbaudījuši saka, ka viss paliek klusāks un jā. Značit čerkst kā slima vārna.

Ieeju opcijās, noņemu boost gain, transmit mazāku uzlieku, steamā vēl saregulēju. spiežu apply, OK bet kad atkal atveru opcijas, Boosts atkal ieķeksējies.

Doh...

Izgāju no servera, noņēmu ķeksīti no boos gaina un tad testoju. brīnums - nekas nečerkst. ieeju serverī - būm, slima vārna atkal.

Skaipā viss normāli, nekur citur neparādās slimā vārna - tikai tad kad iekš servera runājos. :(

Ceru uz atsaucīgiem vārdu salikumiem :)

Jūsu, nu varbūt ne jūsu, bet nu Ļevins

Link to comment
Share on other sites

Skaņas opcijas -> Mikrafons -> uzstādījumi -> pastiprināt mikrafonu ķeksis ir tas, par ko runā Teddy.

(ja tev nepiedāvā skaņas opcijas mikrafonu paņem parametri -> papildus parametri)

+ paralēli spēles opcijām ir arī steam opcijas kuras atbild par skaņu, un tev kad esi spēlē jaieslēdz steam-ingame logs, jātver opcijas un tur arī jāizņem boost.Nu hvz - pamēģini.

Tonja cik es saprotu mikrafons ir labs, tikai settingi slikti strādā. Tu ja tev kas nestrādā uzreiz kko pērc vietā, vai mēģini salabot no sākuma?

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Nu ar pašu mic. viss kārtībā. Skaipā tak vārna nedzīvo. un kad neesmu serverī arī nekā nav.

Tā ka jaunu mic netaisos pirkt. :)

PS. bet ar veco mic viss bija kārtībā :(

Es laikam esmu blonds jo man windows ENG valodā un īsti nesaprotu kur meklēt :lol::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Control panel/Hardware and Sound/Manage audio devices/Recording/Microphone/Properties/

Bet tas boost man realtek iebūvētajai skaņas kartei ir pie Realtek HD audio manager. (zem Microphone sadaļas, un tur tāda ikona ar mikrofonu un var regulēt...)

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...