Jump to content
GIGN Forum

Monday Night Combat


AmE
 Share

Recommended Posts

http://store.steampo....com/app/63200/

linkā redzamie itemi laikam ir MNC itemi kurus var iegūt no tf2.

Redzu, ka Suicideram ir šī spēle, un redzu, ka valve tikko pielika itemus no šīs spēles. Vai nebūtu tik laipns un nenoskrīnotu itemus? :D

Kā arī, kurš iegādāsies spēli? Man šī spēle atgādina ūberotu tf2 :D

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Nevajag domāt, ka pērc mantas, bet gan, ka pērc spēli. Man vismaz tā spēle liekas diezgan saistoša.

Vispār mantas ko dod pērkot kādu spēli parasti ir fufels, ja neskaita Max Head un brilles no pokera. Itkā Bills Hat arī skaitās laba, bet man viņa vizuāli galīgi nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

ooo, tad jau tuvākajā laikā personāžiem var gaidīt zeķu māniju :D njā, tiešām viena kepkas sāk taisīt, tāda sajūta, ka pasaulē visādu interesantu cepuru trūkst, da kaut vai hokeja vārtsargu ķiveri uztaisītu kkādam hevijam, domāju, ka neizskatītos slikti :)

Link to comment
Share on other sites

Esi spēlējis?

Vaitad vajag spēlēt spēli, lai saprastu, ka tā ir lieka naudas tērēšana, tas pats , kas ar night at poker. Cilvēki sapirkās to spēli, lai tik dabūtu kaut kādas mantiņas, tas pats arī ar šo spēli.

Edited by hwanftw
Link to comment
Share on other sites

Nevajag domāt, ka pērc mantas, bet gan, ka pērc spēli. Man vismaz tā spēle liekas diezgan saistoša.

Vispār mantas ko dod pērkot kādu spēli parasti ir fufels, ja neskaita Max Head un brilles no pokera. Itkā Bills Hat arī skaitās laba, bet man viņa vizuāli galīgi nepatīk.

Es speli nopirku pirmajas dienas kad iznaca un par mantam neko nezinaju vnk patika spele kaut vel neesmu meginajis :D gribas domat kad ari tur varetu notikt kautkadi cw utt ;D

Link to comment
Share on other sites

Nepirkšu zeķes bez atlaides un 2 kepkas jo tas ir bezjēdzīgi, un tā spēle man tāpat neiet.

Tas kā valve rīkojas izveidojot šīs itēmas jau sāk apnikt. Tipa BUY or die (get nothing) spēle jau veidojas, jo izskatās drīz jau būs vairāk promo kā craftable itēmu.Itēmas izskatās diezgan forši tajā MNC...

Man labāk patiktu tāda sistēma kā soldier misc, jo tad vismaz nekas nav jāpērk

(lai gan pats pagājušo reizi nedabūju šo misc arī), bet tad viņai vismaz ir kāda vērtība.

What tf2 is - it's the style you play about, not how you look playing.

/my opinion/

P.S.

Ja kāds piedāvās man pārdot šis itēmas tad pirkšu tikai pret savu pyromancers mask.

Pārējās cenas steam forumā nolaidīsies visai ātri manuprāt.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...