Jump to content
GIGN Forum

Njil Banned


Njil
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tātad esmu saņēmis nepatiesu banu!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 72968

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: Njil

| NOBANOTAA IP: 46.109.105.217

| IEMESLS: aim ata

| UZLIKTS: 03.01.2011 13:11

| Uzlikts pirms 43 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/72968

+----------------------------------------------------------

Tas, ka māku šaut ar awp bez scope, nenozīmē, ka man ir aim! Protams nevienu nenosodu, kam negadās kļūdīties! Tik ceru, ka admins sapratīs savu kļūdu!

Atvainojos, bet demo laikus nevarēšu pateikt, jo man pagaidām ir tikai 47p.

DEMO

Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi "ātrais bans" nepārliecinoties 100%, ka tur ir čīti. Visos iepriekšējos raundos nekas būtisks nav manāms, tikai pēdējais raunds bija reāli veiksmīgs. Un starpcitu demo mēdz ielagot uz awp šaušanām, takā diezgan grūti pateikt vai tur kaut kas ir...

Tā kā neesmu banu licis un neesmu 100% drošs par čītu esamību/neesamību, tad atstāšu banotāja ziņā šīs sūdzības likteni.

Link to comment
Share on other sites

Noskatijos vakar demo un sodien skatos atkal , jo apdomaju redzeto. Neka ieveribas cieniga speles stila nav vienigi rounds kur nobanoja. Skatoties ar x2 paleninajumu rezdams, ka temeklis nemaz nenoraustas, un ir dazadas vietas uz pretinieku izsausanas bridi, ja butu aims uzvilktos. Visdrizak ka tur neka nav, vienkarsi veiksmigs rounds.

Link to comment
Share on other sites

Vozmozno ja owibsja ne podozdal ne posmotrel,nu kogda ja na4el ego smotretj tri kila i bez zooma,Nu vi uz menja izvenite nu ja takoe pervij raz videl! Naverno on prosto fartovij :D...

P.S. esli ja owibsja to izvenajusj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...