Jump to content
GIGN Forum

Best Phone Poll


b0r1ng
 Share

  

139 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nobalsoju par Apple, bet pieņemu, ka labi varētu būt arī Blackberry vai HTC telefoni. Nokia, protams, būs topā tādā nabadzīgā valstī kā Latvija, jo tie ir lēti sūdi - iedeāli priekš reņģēdājiem.

Laikam jau šī aptauja nav nekas nopietns, ja ir iekļauti tādi monstri kā Siemens un LG. :pizdiblee:

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

viennozimigi NOKIA... nokia ir visidealakis un praktiskakais telefons (it ipasi vecakie modelji)...

apple un blackberry ir pat loti ok telefoni, ar labam fiicam, bet palieli un nedaudz neraktiski biezi vien... jo visas tas ficas kuras ir, normalam biznesmenim nevajag, jo vins var atlauties kompi nopirkt. par HTC grutak spriest, jo par to esmu no visadiem telefonu freakiem dzirdejis ka diezgan labs, bet man ari izmers ipasi nepatik un vel tie touchscreeni nevies uzticibu, izturibas zinja...

ar savu 8. nokiu esmu loti apmierinats un dzivosos talak, ja tik nebutu ta neliela problema ka jalade ik pa 2 dienam!

Link to comment
Share on other sites

lol, blackberry'am ir eerteekaa email sisteema ko es esmu redzeejis, kas biznesam ir ljoti buutisks. Ar vinju es rakstu 2x aatraak nekaa ar jebkuru citu telefonu ko esmu lietojis pirms tam. Domaaju, ka rakstiishanas zinjaa vinjsh sit pushu citus telefonus taka smird(nevajag likt vidjikus no youtubes, kur kaads friiks ar iphone uzdrukaa graamatu 10 sekundees, tikai lai apgaastu manu apgalvojumu). Nav daudz taadu cilveeku, kas staigaatu apkaart tikai ar datoriem! :)

Link to comment
Share on other sites

Butcher, es tev varu atklatnoslepumu... tie vecishi kuri brauka ar jaunakajam G, GL un S klasem utt... lieto Nokias... Cuz that shit iz practical...

Es ļoti labi zinu kādus telefonus tādi 'vecīši' lieto, bet aptauja taču ir par labāko (best, jopt) mobilo telefonu, nevis praktiskāko, ne tā? Protams, var jau būt, ka citiem telefona praktiskums ir svarīgākā lieta... Aj, labi, pohuj!

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti labi zinu kādus telefonus tādi 'vecīši' lieto, bet aptauja taču ir par labāko (best, jopt) mobilo telefonu, nevis praktiskāko, ne tā? Protams, var jau būt, ka citiem telefona praktiskums ir svarīgākā lieta... Aj, labi, pohuj!

Protams, var jau būt, ka citiem telefona praktiskums ir svarīgākā lieta.

Un tev nav? Jebkurš telefons, kurš nav praktisks ir sūds....

Link to comment
Share on other sites

b0r1ng: nezinu nevienu citu, kas man patiktu. tie ar tām qwerty kalavierēm pilnām besī.

AnkyVanGrunsven: principā n8 ir pašlaik lielākais Nē. neko labu neesmu par viņu lasījis. runājot ka pavasarī būs visi gļuki salaboti.

a desire hd baigais klucis. tā jau baigi patīk.

Link to comment
Share on other sites

Kādam varbūt ir ko teikt.

Kuru iegādāties:

desire

desire hd

hd7

n8

? vai vispār kādu citu. tik ne iTrubu.

Tā man leikas kad hd7 vis labākai ( vieņigi vaiņam ir windows nevis anroid tas vienīgi sūdīgi) Atsūti pm ja intresē par disire z vai disire hd iedosu vienu link par viņiem ( lv lval :thumbsup: )

Link to comment
Share on other sites

Kādam varbūt ir ko teikt.

Kuru iegādāties:

desire

desire hd

hd7

n8

? vai vispār kādu citu. tik ne iTrubu.

uhh, pēdējās dienās tieši to pašu ar čomu štukojam - Ko no šitiem ņemt.

nokia n8 - paskatoties youtubē pāris video par viņu secināju, ka ir diezgan lagains + kameras izvirzijums ir diezgan neforšs.. Kā jau nokia ar skārienjūtīgu displayu, pagaidām neesmu redzējis nevienu foršu.(symbians kinda sucks kā skārienjūtīgs)

desire - neskatijos neko, nepievilināja

Desire HD - (1230 mAh) ja daudz runāsi, tad turēs dienu vai divas. čomam ir HD2 runā daudz tur vienu dienu (os windows mobile) domāju šim būs tieši tas pats

hd7 - same shit ar bateriju un kā jau visi HTC liels klucis

No HTC man piesaistija - HD2,HD7 vai HD or Legend(dēļ pilnā alumīnja korpusa, vari nebaidīties skrūvējot auto :) )

Ja tev par lielumu vienalga, tad jau var paņemt kādu Dell streak mini5 vai kādu samunga galaxy tabu :)

Pats uz ziemassvētkiem sev uzdāvināju Nokia E5.

Link to comment
Share on other sites

desire hd ir androids. hd7 ir WM. Desire hd pirkt bik ar bail, jo nav bijusi nekāda saskarsme ar Androidu. Negribas izmest salīdzinoši palielu čupu naudu un beigās nepatiks. pie nokias simbiāņa jau esmu pieradis, pēdējā gadā jau ir bijuši 3 simbiāņi (n82, n95 un 5230). vispār jau vairāk pat sliecos uz c7, jo lētāks (nav tik žēl ja pa pāli pazaudē, sadauza, nozog utt)

tāpēc a vaicāju: vai c7 ar tikpat liels prikols kā n8? :D (teorijā skatoties, sofs viņiem viens, tik dzelži drusku atšķiras)

Samsung un LG k-kā kā suga nepatīk. Man roka neceļas piemēram pa Samsung Galaxy S tādu naudu tērēt.

Link to comment
Share on other sites

tāpēc a vaicāju: vai c7 ar tikpat liels prikols kā n8? :D (teorijā skatoties, sofs viņiem viens, tik dzelži drusku atšķiras)

Samsung un LG k-kā kā suga nepatīk. Man roka neceļas piemēram pa Samsung Galaxy S tādu naudu tērēt.

man ir c7. Esmu apmierināts. Bet, tā kā šis man ir pirmais symbian telefons (iepriekš bijušas nokias ar def programmatūru) īsti nezinu ieteikt vai ne, jo nav ar ko salīdzināt. Viņš rokā ļoti ērti ieguļ, to gan es zinu. Varbūt nedaudz bremzīgs liekas, bet nu tas tā, kā no telefona negaidu ūberreakciju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...