Jump to content
GIGN Forum

Maisam Gals Vaļā,lai Ripo Naudiņa!


mrzombie
 Share

Recommended Posts

EDIT : Nezinu ko darīt, ņemt Flatout2, kas tagad maksā septiņdesmit saņķikus O_O

Es ieķēru trešo Flatout :D Anglijā pa tējas naudu :D

PS. Kā jums šķiet iedos atlaidi seilos arī NFS Hot Pursuit Limited Edition ???? Jo man ir iespēja dabūt par apmēram 12 LS !!! Jeb 12.95 British Pounds.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām esmu iehavojis Burnout Paradise, Flatout 2 un Flatout : Ultimate Carnage, kurš man neiet. Piespiežu "PLAY", parādās, ka instalē Windows LIVE un tad viss pazūd.

Nopirktu arī MW2, ja būtu lielāka atlaide, spēli ļoti gribās, bet tik daudz naudas tērēt netaisos. Vēl gaidu GTA4.

Link to comment
Share on other sites

Apskaidrojiet mani lūdzu, šajā dīlā (http://store.steampowered.com/app/901583/) Grand Theft Auto IV un epizodes – The Lost and Damned & The Ballad of Gay Tony ir kā atsevišķas spēles vai kā viena kopīga? :whistling:

Tie manuprāt ir expension packi..tu viņu nokačā,palaid, un ieejot GTA 4 sākumā būtu jabūt iespējai izvēlēties kuru no stoorijiem gribi spēlēt ;)

Edited by AnkyVanGrunsven
Link to comment
Share on other sites

cerams daudzi sapirksies ep1 un ep2, lai pēctam varētu par refinediem viņus sev dabūt, skaistas cenas.

edit: fak, viņi taču ir izspiedēji! uzlika vēlvienu papildus dienu.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Tā kā šodien nekas netiks iepirkts,varu noslēgt šo atlaižu laiku un pastaipīt krāniņu ar to cik nabags esmu.

Kopumā iztērēts 34,32 eiro SEV, 3,74 eiro dāvinot, un 39,97 eiro vērtas spēles saņemtas kā dāvanas. Protams,laika kā vienmēr nebūs iesākt spēlēt,bet šīs atlaides ir kā sieviešiem lielveikala izpārdošanas,nopērk un nekad neuzvelk.

success_baby.jpg?1251168425

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...