Jump to content
GIGN Forum

Mans Stāsts.


Radiators
 Share

Recommended Posts

esmu tik pat ģeniāls, un varbūt pat ģeniālāks kā viņš!

Jā, macho ir stulbs, bet c`mon, tu esi 123789126312371 reižu stulbāks par viņu. Samierinies, ka mātei Dabai tu esi vienaldzīgs. Chiky (vai kā tētim bija niks), nevēlies paņemt savā ģimenē velvienu nelaimē nonākušu retardu?

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

Klau, kādēļ tev viens IP ar Radiatoru? :)

Link to comment
Share on other sites

:)

jam. savā plānā pa jaunas, cēlas sitēmas ieviešanu gignā un mačo pievienot titulu "kalīfs" neparadzēju šādu pavērsienu.

atzīstos. esmu radiators. :) .... (now that's something i never imagined saying...)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Jūs varat smieties par mani vai par citiem, kā jau jūs to vienmēr darat, bet TU, PIMPI, RUSTY, vari beigt slēpties uz smieklu un humora rēķina, JO TU ESI ATMASKOTS, tāpat kā es drīz atmaskošu arī visu pārējo gign slepeno valdību.

Sistemātika ir pavisam vienkārša - ja tu esi tāds, tu drīksti to un to, un nedrīksti šito. Šāda ir pašreizējā sistemātika, kas neļauj tādām ģeniālām personībām kā es un citi pastāvēt paši par sevi. Vienmēr ir jākopē kāda admina viedoklis, teksti, citi. Visi ir wannabe macho, un tas mani neapmierina.

Link to comment
Share on other sites

murdock - tev neliels atvaļinājums par bezsakarīgu uzbraucienu man

radiator - paldies par kvalitatīvajiem postiem, man tikai rodas viens jautājums - ko es tādu īpašu esmu izdarījis? Kā arī - es nedaudz nesapratu - ko tu vēlies panākt? Jo man pagaidām šķiet, ka es varētu tev palīdzēt.

un rusty ar jupi nav viens IP, rastijam 2008 gadā dinamiskā adrese uz vienu brītiņu bijusi tāda pati kā jupim tagad.

Link to comment
Share on other sites

Ko es vēlos? Tu jautā - ko es gribu? Es nepiederu pie tiem, kam var jautāt, ko viņi grib. Vaitad mani piedzīvojumi gign'ā ir no vakardienas? Tas jau ir sen, kopš esmu pārdzīvojis savu viedokļu pamatus. Jau par daudz man ir savus viedokļus pašus saglabāt. Putns lido prom, un dažreiz atrodu es arī pieklīdušu putnu savā barotavā. Var būt visādi, mans mīļais draugs.

Kā gan es drīkstu spriest par gejiem? Man ir bijusi meitene, bet man nav vēl bijis puisis!

Link to comment
Share on other sites

Kā gan es drīkstu spriest par gejiem? Man ir bijusi meitene, bet man nav vēl bijis puisis!

paldies par izsmeļošo atbildi.

Kaijas dažreiz kliedz klusi,

bet to tu nenojaut, jo

skaties uz citu pusi.

p.s.

aizmirsu pirms tam pateikt - breetz - par tavu komentu es skaisti ierēcu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...