Jump to content
GIGN Forum

Battlefield Bad Company 2 Un Vietnam


Teddy
 Share

Recommended Posts

Kaut kā uznāca baigā velme uzspēlēt battlefieldu, meklēju sev kompanjonus, kopā tomēr jautrāk..

Zinu ka ir bariņš kuriem ir Battlefield Bad Company 2, tapēc varētu šovakar novākties un kopīgi visi uzspēlēt. Ko sakat par tādu domu?

Mani battlefieldā var atrast zem nicka Mr. Laciz, varat droši padod pm vai izsūtīt friend requestu in game

Lielāka daļa aktīvo spēlētāju ir arī informēta ka tulīt iznāks Battlefield Bad Company 2 Vietnam, ja nē.. tad man jūs žēl nav.

Iznākšanas datums 20.10.2010

Preorders ir iespējams šeit - http://www.g2play.net/store/Battlefield-Ba...Pre-Order2.html vai eagames mājas lapā :thumbsup:

Cik ir jau paņēmuši vai taisās ņemt?

Neliels ieskats -

Pa bf radio tiks laisti tādi gabali kā:

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son -

Bobby Fuller Four - I Fought The Law -

Edwin starr - War Lyrics -

Link to comment
Share on other sites

pārdodot tf2 cepures sanāca nedaudz liekas naudiņas, tapēc paņēmu Vetanamu. Šodien it kā jābūt keyam un cerams sanāks ietestēt, tad varēšu pateikt atsauksmes :)

Cik zinu, tad BF3 esot jau palaista beta, esi/neesi testējis?

Link to comment
Share on other sites

LOL, nav nekādas betas, un ja būs - tad es par to uzzināšu pirmais.. Jo BF3 ir gaidītākā spēle (bet ir sliktas domas ka tomēr būs sūds =( ) Ir battlefield Play 4 Free beta....

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

tu galvanais tikai biksēs neieliec no saviem priekiem, nu nedaudz sajaucu.. medal of honor īpašniekiem automātiski tiks piešķirta bf3 beta. vari droši neatbildēt uz šo postu

par Vietnamu - BEST STAFF EVER MADE :)

noteikti šī gada labākais pirkums man :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tika piešķirta iespēja tikt pirmajiem betā... Man MoH tikai tādēļ arī ir nopirkts... bet Beta būs labākajā gadījumā 11 gada beigās, vai vidū... par ko es ļoti šaubos, ņemot vērā pēdējos DICE feilus...

Link to comment
Share on other sites

par Vietnamu - BEST STAFF EVER MADE :)

noteikti šī gada labākais pirkums man :)

Ņjā, Vietnam'a patīkami pārsteidza. Pagaidām neesmu atradis neko tādu, kas kristu uz nerviem :)

Ja tā spēlēšana notiek pa vakariem, tad arī varu pievienoties. In-game niks - foset

Link to comment
Share on other sites

man pašam tagad citos laikos īpaši nesanāk spelēt. Vakar ar Octy un Sebastianu pāris roundus tikai dabūju izspēlēt. Nesanāca pamēgināt visas fīčas izmēģināt(tankus,helīšus un citus brīnumus). Bet diezgan labi pārsteidza medika ieroči(laikam M60 saucās) tieši precizitāte un recoils. Pielīdzināms kaut kādam awp ar kuru var par normālu gabalu nošaut(tobiš, ja redzi pretinieku tu viņam vari forši trāpīt)

Kas man nepatika bad company 2 classiskajā - pārsvarā jau tās spilgtas krāsas, kas diezgan spēcīgi apgrūtināja šaušanu un pretinieka ievērošanu. No vienas puses forši :) nav tik viegli trāpīt

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...