Jump to content
GIGN Forum

Man Jautajums Par Xbox 360 Slim


snabis
 Share

Recommended Posts

man jautajums par xbox 360 slim

1.vai var atkodet un ja atkode vai var but kadi defekti piemeram rrod pec laika vai ari kautkas tam lidzigs.

2.cik sito jauno xbox var spelet lidz pārkaršanai ?

3.un ja atkode tad garantija darbojas ?

4. kur liepaja varetu atkodet?

:)

paldies pa uzmanibu ludzu atbildiet uz jautjumiem es nezinu vai ir jegas pirkt vinu ja atkodejot garantijas nav un ir vairak chakarejas un sak uzrasties rrod bet pa leilu naudu speles ari negribas pirkt jo man gribas spelet (gta4,mw2,black ops,nfs hot puirsit 2010 un vel daudzas speles

Link to comment
Share on other sites

1. jaa, var atkodeet, tiesi 3 dienas atpakal chalis stastija, ka jaunos slimus ari jau varot atkodet.

2. nav ne jausmas, nav jau tada terminja, tas ir ka iekriit, bet vispar par cik nesen tiesi pirku konsoli, tad nu interesejos ps3 vai xbox, cik nu no zinosiem cilvekiem dabuju uzzinat, tad stastits tika taa, ka jaunajiem slimiem par to parkarshanu nevajagot ipasi uztraukties, jo parkarshana ir raksturiga vecajiem modeljiem, bet nu vienmer jau pastav varbuutiiba, ka tiesi tev vins vienigajam parkarsis.

3. nedarbojas, bet piemeram zinu vienu veikalu Riigaa, kur vini veikala jau tev piedava atkodet, tad nu tur ari uzreiz garantija darbojas, kaut gan kodets.

4. nezinu.

Link to comment
Share on other sites

2. nav ne jausmas, nav jau tada terminja, tas ir ka iekriit, bet vispar par cik nesen tiesi pirku konsoli, tad nu interesejos ps3 vai xbox, cik nu no zinosiem cilvekiem dabuju uzzinat, tad stastits tika taa, ka jaunajiem slimiem par to parkarshanu nevajagot ipasi uztraukties, jo parkarshana ir raksturiga vecajiem modeljiem, bet nu vienmer jau pastav varbuutiiba, ka tiesi tev vins vienigajam parkarsis.

3. nedarbojas, bet piemeram zinu vienu veikalu Riigaa, kur vini veikala jau tev piedava atkodet, tad nu tur ari uzreiz garantija darbojas, kaut gan kodets.

4. nezinu.

ew bet ja es vinu atkodetu nebutu kautkadu defektu ? piemeram atrak pārkarst ka uzrodas rrod vai kautkas cits notiekas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...