Jump to content
GIGN Forum

Black Ops Mp Stops


Print`Screen
 Share

Recommended Posts

Čau. Nu šodien izdomāju nopirkt Black Ops ko arī izdarīju. Bišķīt paspēlēju SP, bet tad pēc kādas stundņas izdomāju ieiešu MP uzraut, ko protams arī darīju. Spēlēju vienu karti, otru karti, un click viss apstājās, uzspiežu ctrl+alt+delete, rāda, ka ir not responding. Okey sūds ar to izgāju no game ieeju vēlreiz atpakaļ MP, izspēlēju pirmo karti, un otrās kartes sākumā atkal viss nokarās. Izdomāju apskatīties cik temperatūra video kartei, tur it kā viss kārtība. Nevaru atrast risinājumu... Help Guys.

PS. Spēli pirku Steam...

PSS. Dators atbilst visām prasībām, kā jau minēju SP spēlēju bez problēmām!!!

PSSS. MP man arī nau skaņas vairāk...

Link to comment
Share on other sites

PS. Spēli pirku Steam...

PSS. Dators atbilst visām prasībām, kā jau minēju SP spēlēju bez problēmām!!!

PSSS. MP man arī nau skaņas vairāk...

BIkit ne pa teemu, bet lai netaisiitu jaunu topiku, griibeju uzsprasiit kur var apskatiities cik temperatuura videokarteij?

Link to comment
Share on other sites

Nu procesors ir Intel i3 2,93 Ghz dual protams. Rams ir 4 GB. Video karte GeForce 9800 GT 1GB.

Skaņu it kā salaboju, pēc linka ko iedevi(Paldies). Visi draiveri ir apdeitoti. Pirmo MP karti normāli šansēja, bet otrajai tagad kaut kāds errors izmetās, bet es pieņemu ka servera dēļ iešu spēlēt tālāk, cerēsim, ka nefrīzos...

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas teica, ka bo priekš dual core ir par vāju. Ieteiktu arī ēnas noņemt. Es tos frīzus vienkārši nevaru ciest. Nākas pilnīgi visu pārējo vērt ciet, tā ka resursus ēd tikai teju steams un bo (rams ar pa švaku man), BET ja dators ir tikko ieslēgts, tad 5 kartes stabili nelago :D kā arī esmu ievērojis, ja paskraidi pa karti sākumā un izpildi visas kustības - ieroča zooms, tupšanās, granātas etc tad arī mazāk frīzo :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ar dual koriem ir problēmas... Cer ka jaunais patch to visu salabos.. Man ar sava x4 ir pofig, man 120 FPS turās un zajibisj... bet grafiku točna vari pakrutīt... Kaut kur man te bija links par BO optimizēšanu...

http://bashandslash.com/index.php?option=c...&Itemid=131

http://bashandslash.com/index.php?option=c...&Itemid=138

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...