Jump to content
GIGN Forum

Admin Sye


Holandietis
 Share

Recommended Posts

Speleju normali... pek6ji admin sye pa mikrafoonu saak uz maniim kkadu huinju dziit un saka ka es bomzis:D, es pasuutiju vinju! vinsh mani kick, ok vis kartiibaa, ieeju pec 5 min pasaku "vot daun" seko kick, ok viss kartiiba pec 5 min ieeju speleju normali, seko kick ar iemeslu "a kur ir atvainooshanas", es atkal gaidu 5 min ieeju serverii neko nesaku un

?Holandietis connected

?Holandietis is joining the Terrorist force

PTB: You have been auto-assigned...

*DEAD* weepeekaopufpuf^^ : :D

PTB: Round ended, checking teams.

*DEAD* sye : holad ti zdesj?

nikolja : salat?

Zloy^ killed Poison|Lv with mp5navy

*** Dont^ killed tenochue with a headshot from m4a1 ***

tenochue (RADIO): Fire in the hole!

weepeekaopufpuf^^ killed Dupsis with ak47

sye : holand chto ando skazatj ?

*** Bucher killed weepeekaopufpuf^^ with a headshot from m4a1 ***

Holandietis (RADIO): Fire in the hole!

*** fragn killed pecinjawOw~ <3 to be stoned with a headshot from ak47 ***

Bucher killed fragn with m4a1

Ja serverii ir chiiteris un nav adminu, tad adminu var izsaukt rakstot chataa /calladmin (izsaukums paraadiisies gign weblapaa)tja killed Dont^ with ak47

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: sye

| IEMESLS: oskarb

| Terminsh peec 5 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "oskarb, termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"oskarb, termins: 5 minutem. Vaira

MAN NAV jautvainoojas vinsh pats uzsaka visu ,varteikt izsproviceeja un tagad deel vinja vot tadas probleemas

UN tagad vinsh mani visu laiku kiko ar tadu iemeslu

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - EDD: NEPAREIZA PAROLE

Kicked by Console: "NEPAREIZA PAROLE! Nomaini niku vai noradi pareizu paroli ar setinfo _pw-gign [parole]"

Kicked :"NEPAREIZA PAROLE! Nomaini niku vai noradi pareizu paroli ar setinfo _pw-gign [paro

man nemaz nav registreets niks...

Edited by Holandietis
Link to comment
Share on other sites

OOO da chto mi raskazivaem, ja tebe v mic skazal chto pomogi mne na glovnom v perestrelke a ne stoj kak lunj, na chto ti posle mne nachal pisatj.

idi nahu.. i vsjakuju gadostj na chto otreogiroval vesjma spokojno prosto kiknul s resonom: oskarblenie, posle chego poprosil izvenitsja i vsjo eto proishodio u vesma mnozhestva ljudej i adminov , kotorie igrajut na servere vesma chasto: eto fragn, dont, bucher, zloy, dyversant i t.d.

tak chto davaj publichno izvenisj , tochto takzhe kak ti menja obasral na pube..

ja prosto tak nikogo ne kikaju i hrenju ne zanimajusj, ja na server zahozhu dlja togo chtobi relaksnutsja ot igri a ne rugatsja s takimi kak ti !

zhalj chto za stolka map v console ne ostalosj to chto ti mne napisal..

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

idi nahu.. i vsjakuju gadostj na chto otreogiroval vesjma spokojno prosto kiknul s resonom: oskarblenie, posle chego poprosil izvenitsja i vsjo eto proishodio u vesma mnozhestva ljudej i adminov , kotorie igrajut na servere vesma chasto: eto fragn, dont, bucher, zloy, dyversant i t.d.

tak chto davaj publichno izvenisj , tochto takzhe kak ti menja obasral na pube..

ja prosto tak nikogo ne kikaju i hrenju ne zanimajusj, ja na server zahozhu dlja togo chtobi relaksnutsja ot igri a ne rugatsja s takimi kak ti !

zhalj chto za stolka map v console ne ostalosj to chto ti mne napisal..

PADOMAA PATS JA TU MAN NORMAALI PRASIITU PA MIKRAFOONU PALIIDZIIBU ES TEV KKO SAKTU DIRST PEEC TAM ??? PSC vinsh pa mikr pateica " blja ej noshau to ujoboku kas tur pie durviim bomzi un tas vis bija loti skali :) "

Link to comment
Share on other sites

biju serverī, holandietis pirmais ar piecstāvīgiem vārdiem čatā sāka mētāties. tad sekoja nika maiņa uz edd, lai nebūtu 5 min ban. pēc tam izkikoja pirmo reizi.

ja tā ir sūdzība, par kik, tad laikam jau tevi pirmo reizi kāds izkiko.

Link to comment
Share on other sites

ja tā ir sūdzība, par kik, tad laikam jau tevi pirmo reizi kāds izkiko.

ka tu domaa es no zila gaisa sakuu vinjam dirst???? a nu jaaa tu jau nedzirdeeji ko vinsh pa mikrafoonu teica..

esnesuudzos par KICK, bet vinsh mani jau 6 reizes KIKO !!!!!!es jau nomierinaajos un neko nesaku viss bet vinsh vienalga kiko!

Link to comment
Share on other sites

ja tā ir sūdzība, par kik, tad laikam jau tevi pirmo reizi kāds izkiko.

Hollow spasibo za istinu.. vsjo imenno tak i bilo..

P.S. Holandetis prosto publichno izvenisj na forume, takzhe kak obosral menja na srervere i vsjo budet ok!

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

P.S. Holandetis prosto publichno izvenisj na forume, takzhe kak obosral menja na srervere i vsjo budet ok!

Pats pirmais saki es no zila gaisa neko nesaaktu tev dirst! nu jaa pret adminu kko skaidroties tas ir bezjeedzigi tas jau ir skaidrs, visi bus aiz admina. un vispar es tavuvalodu negribu saprast.

Link to comment
Share on other sites

slushaj ne nado vasjku gonjatj ja tebe vobwe nichego negovoril pro to chto ja admin:prosto ti nachal blatovatj neznaja togo chto ja admin. posle zdelal xnick Edd i ti vilitel, kicka bilo 2 za oskarblenija..

da i vsjo eto bilo poslednij post v tvoju soronu, zhdjom vigovora..

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

Da 4to vi tut snim voobwe razgovarivaete on uze vseh porjadkom nadoel..bila bi moja volja voobwebi ban postavil na pozizneno.Holand tebja tut mnogoe prowjali,ti ewe nabralsja naglasti pesatj post zalobnij za kick!

P.S. sovestj voobwe estj ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znaju iz za 4ego tam na4elsa vesj keros, no slova s oskorblenijami so storoni Holandietis v storonu sye ja videl. A dalshe emu changenick na edd, potom ewe raz change, potom kick, vse eto mi videli.

No holandietis ne izvenjlsa, poetomu sye i kickal ego.

Da voobwe to eto vse derjmo. Esli bi sye hotel, to zabanil tebja na permanent i ti bi nihuja ne smog sdelatj. :lolza:

Link to comment
Share on other sites

No holandietis ne izvenjlsa, poetomu sye i kickal ego.

Da voobwe to eto vse derjmo. Esli bi sye hotel, to zabanil tebja na permanent i ti bi nihuja ne smog sdelatj. :lolza:

Nu tak FSO ja imu govorju zabjom na etu temu :( a on neho4et , on ho4et shtob ja izvenilsja no pa4emu mnje izvenjatsa esli on pervij na4el, ti prosto neslishal shto on po mikrafonu skazal.

Link to comment
Share on other sites

:o

opa :D , tu pa saviem vaardiem atbildi? paradi kur es par vinju 10 lamuvaardus uzrakstiju? gribu redzeet

TAK VIS AIZMIRSTAM VINSH PIRMAIS SAKA DIRST MAN ES VINJAM SANJEMU PARIS KICK UN MIES , nee vinsh man met araa no serv vu laiku. VIS nomierinajies?

Edited by Holandietis
Link to comment
Share on other sites

tak kak mne etot personazh ne prijaten, i kak ja zametil mnogie menja podderzhat. U menja bil post po povodu ego 4iterstva v teme "Aizmukušie chīteri" i vi nikak ne otreagirovali. Ho4u povtrono vilozhitj demo, 4to bi ono ne propalo

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2010-10-...-de_chateau.zip

P.S. a po4emu po russki pisatj neljza?

Edited by HotStepper
Link to comment
Share on other sites

:D , tu pa saviem vaardiem atbildi? paradi kur es par vinju 10 lamuvaardus uzrakstiju? gribu redzeet

nu 10 , tas es par daudz esmu pateicis. nu ~5 .aztec mapa. uzreiz pec ta raunda, kad sye kaut-ko pa mikrafonu ''viskazalasja". ja vari ludzu uzrkasti shos logus sheit, paskatisimies ko people "skazhet".

tu sudzies sheit ka 15 gadiigs puisis, jau ne pirma sudzibas no tavas puses. tiesham ZAIBAL.

peace.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, jāpiekrīt ir tiem, kuri saka par to izbesīšanu. Tu tiešām ar savu uzvedību krīti uz nerviem. Varētu mācīties savas emocijas paturēt pie sevis, lai visiem nav jāredz, cik kārtīgi audzināts Tu esi.

Atbalstu Sye rīcību līdz tam pēdējam kick'am, jo ja reiz spēlētājs ir izmests, tālāk spēlē klusējot, tad savu rīcību kaut cik ir apdomājis, un turpmākas sankcijas nav nepieciešamas. Lai nu kā - Holandietim vajadzētu savus laidara vārtus nedaudz pieslāpēt, manuprāt. Nebūs uz priekšdienām jāsūdzās par šādu admina rīcību.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu Sye rīcību līdz tam pēdējam kick'am, jo ja reiz spēlētājs ir izmests, tālāk spēlē klusējot, tad savu rīcību kaut cik ir apdomājis, un turpmākas sankcijas nav nepieciešamas. Lai nu kā - Holandietim vajadzētu savus laidara vārtus nedaudz pieslāpēt, manuprāt. Nebūs uz priekšdienām jāsūdzās par šādu admina rīcību.

ok lump vis ok es jau visu sapratu un pec otra kick nevarda neteicu! bet visulaiku meta mani araa. nu ja tagad nemetiis araa vis ok peace

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties ka serveri uzvedas Holandietis nevienu mirkli negribu ticet, ka vins seit ne pie ka nav vainigs.

Neatceros kas, bet vakar kaut kas vinam uzdeva vienkarsu jautajumu ''kas tu esi? realnick?'' Holandietis uzreiz preti saka ''kas tu daunis esi?'', tas ka es pie tas situacijas neko nedariju nenozime, ka ta drikst lamaties serverii, nakoshreiz naksies sodit, tev laikam galigi neaiziet, ka to attieksmi vajag pamainit speles laikaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...