Jump to content
GIGN Forum

Interneta ProblĒma


anti jesuz
 Share

Recommended Posts

tātad viss vienmēr ir bijis ok, bet nu jau ~ nedēļu internets ir tik lēns, ka pat manai mātei gribās sist datoru! Man ir lattelekoms ar rūteri, kam pievienoti 3 datori un digitālā televīzija.. Nets ir anormāli lēns un cs/tf2 nav iespējams uzspēlēt, jo pings visu laiku stāv uz 120-160. ja ir ieslēgts mans pc un mātes, tad viss ir ok, varu normāli pašaut un pasēdēt netā un pings ir ~30, bet kad brālis ieslēdz savu datoru tad ir vnk PSC, viss ir tik lēns, ka gribās slānīt kādu. kur varētu būt problēma? kā to atrisināt?

-zvanīju uz 177(lattelekom) un prasīju kā atrisināt problēmu, viņi teica, lai atvieno visu uz 5min un vaidzētu būt ok, es tā izdarīju un vairak viņi man nevarot palīdzēt, jo man ir rūteris un tad viņi nevar palīdzēt..

Link to comment
Share on other sites

Nu internets tev optiskais vai nē? Lieta tāda, ka visdrīzāk vaina ir vai nu rūterī, kuru vajag uz visu nakti atslēgt no visiem vadiem, lai pastāv mierā, un otrais - patīrīt brāļa datoru - visdrīzāk torrenti vai vīrusi tā rij. Bet ja tev ir optiskais rūteris - tad viennozīmīgi rūterī būs vaina, jo viņs baigi labi sadala ātrumu...

Link to comment
Share on other sites

jaunāks un es labrat uzliktu tā, lai viņam tas nets ir tik lēns, ka jāgaida pus h lai kautko uzlādētu, jo viņš ir kretīns!!!! es ieeju "192.168.0.1" bet nezinu rutera lietotaj vardu un paroli, ka lai uzzina? :D

admin/admin neder

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...