Jump to content
GIGN Forum

Mobīlo Izvēle


waldzus
 Share

Recommended Posts

Iesaku ņemt Slide 6700 nokia_6700_slide.jpg

Viņam varbūt nav tač skrīna, bet kāda jēga ņemt Rezisitīvo bakstskrīnu, kas tiešām pilnā mērā iesūka...

Metālisks korpus (priekš manis tas ir ļoti svarīgi, bieži vien telefonu krituši no rokām ārā un ne kurš, katrs izdzīvojis), pietiekami pasmags, lai nebūtu tā ka telefonu rokā nejūti (man piemēram tas loti saista), +lieliska foto kamera, uz ko arī šaj telefona ir likts akcents. Pats par sevi slide, kā reiz piestāv šim telefonam.

Vienīgais man tiešām noderētu navigācija.

un un austiņu izeja nav standarta, bet visas iespējas piepirkt pārveidotāju :)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

lai nu ko, bet slide es nekādā gadijumā neieteiktu. Jo pirmkārt slide ir tomēr reāli novecojusi extra. otrkārt, viņu var palietot labi ja gadu, pēc gada noteikti viņu varēs izmest miskastē. Jo biežāk viņu virini, jo ātrāk nolietojas un būs čakars. Protams, ja tu runā reizi dienā, tad tev šāds der.

HTC var ņemt, bet ja netaisies izmantot viņa fīčas, kas saistītas ar netu, tad labāk paliec pie nokias

Link to comment
Share on other sites

HTC var ņemt, bet ja netaisies izmantot viņa fīčas, kas saistītas ar netu, tad labāk paliec pie nokias

Rupja diršana par slide nolietošanos. Manējā slide noška ar metāla korpusu tur jau 2 gadus un nemaz nedomā mirt nost. Un virināt to slide man sanāk bieži.. (lol, bieži virināt). Varbūt tā nolietošanās attiecas uz plastmasas korpusiem..

Link to comment
Share on other sites

http://www.nokia.lv/meklet-izstradajumus/v...630-xpressmusic

Pats lietoju, ļoti labs, ir daudz funkciju, kā arī Wi-Fi.

NEPĒRC ŠO NOTEIKTI, vispār uz nokijām neskaties. Pats pašlaik (diemžēl) lietoju šo telefonu. No waldzus piedāvātās Nokijas atšķiras tikai ar tačskrīnu, ir tik pat lēns un vienā vārdā sakot - herņa. Konkrētus mīnusus neuzskaitīšu.

Bio, daudz funkciju? Nesmīdini mani.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...