Jump to content
GIGN Forum

+1ls Tavā Kontā For Free.


like^doo
 Share

Recommended Posts

Tātad piedāvāju jums saņemt 1Ls par brīvu jūsu kontā.

Jums ir jātsuta man privāti savs tel nr. Jums atnāks izziņa kur teiks ka es jus aicinu reģistrēties smscredit.

Jums būs jaieskaita smscredit.lv kontā 1santīms , ka juus neesat fake apstiprināt to.

Un kad pabeigsiet reģistrāciju jums atnāks 1Ls kontā.

Man par jūsu uzaicinājumu nāks +3Ls tad varēsiet arī aicināt draugus un par katru draugu +3Ls

Obligāti jābūt 19 un vairāk gadiem!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu tikai vienu, uz kāda principa tas viss darbojas, ka tiek nauda, PAR BRĪVU, dalīta. loh.gif

EDIT:

Kad esat reģistrējies, aiciniet arī Jūs savus draugus! Par katru Jūsu draugu, kas reģistrēsies pēc uzaicinājuma saņemšanas, mēs pārskaitīsim 3 Ls uz Jūsu bankas kontu.

- Jūsu draugam pat nav jāaizņemas, tikai jāreģistrējas, lai Jūs saņemtu 3 Ls.

- Aiciniet tik draugus, cik vēlaties. Jo vairāk draugus uzaicināsiet, jo vairāk nopelnīsiet.

- Arī Jūsu draugam, tāpat kā Jums, pirmais kredīts būs bez maksas.

- Arī Jūsu daugam būs iespēja aicināt savus draugus un pelnīt.

Nu man viss ir skaidrs, tāpēc jāsteidz izmantot iespēju ātri un bez liekas piepūles iegūt maksimāli vairāk naudas. Jo pienāks tas brīdis, kad viņi šajā kampaņā būs iztērējuši ļoti daudz, kamēr kredītus būs aizņēmušies labi ja 5 % no visiem reģistrētajiem akcijas laikā :>

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

Tajā saitā vairs nav rakstīts, bet kad reiz bija šādi http://megastils.ucoz.lv/publ/reklamraksti...gramma/5-1-0-86

un http://www.google.lv/search?q=sms+credit+b...lient=firefox-a var redzēt šādu zem viņa adreses

Bonuslati

Bonuslati ir SMScredit.lv klientu programma, kura Tev dod iespēju samazināt nākamā kredīta komisijas maksu.

tapēc, es joprojām neticu un nekur nav rakstīts, ka varēsi bonuslatus tērēt savām vajadzībām

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...