Jump to content
GIGN Forum

Problēma


andRe
 Share

Recommended Posts

1 dienas 3 atpakaļ tf's pats no sevis sāk nepatīkami gļučīt ... lietojot tos Chris fps cfg agrāk(dienas 3 atpakaļ) piemērām nebija nekādu problēmu .... highframes cfg ...visur 120 fps stabili, tagat rāda arī tos pašus fps tik attēls tāds plūstošs - tas būtu tā kad spiežu iet uz priekš un nomainu uz strafe left...attēls nedaudz atpaliek, tas pats brīžiem ir ar peli, taču rāda visu laiku tos pašus 120 fps (kgan liekas ka ir kādi 20) , varbū kādam šitas joks ir bijis ?

fps cfg netika mainīs , lietoju dx 81 un vsnyc ir izslēgts - ar proci viss temperatūras ziņā kārtībā...

2 un vai kāds kurš zin par tf2 rate varētu pārbaudīt/palabot /ieteikt optimālāku variantu maniem saliktajiem rate

rindiņas no cfg:

//cl_cmdrate "67"

//cl_interp "0.016" // Change to 0.024 for hitscan

//cl_interp_ratio "1"

//cl_lagcompensation "1"

//cl_pred_optimize "2"

//cl_smooth "0"

//cl_smoothtime "0.01"

//cl_updaterate "67"

//rate "60000"

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

cl_updaterate "101"
cl_interpolate "1"
cl_lagcomp_errorcheck "0"
cl_lagcompensation "1"
cl_updaterate "101"
cl_cmdrate "101"
cl_interp "0.01"
cl_interp_ratio "1"
cl_smooth "1"
cl_smoothtime "0.01"
cl_resend "6"
rate "35000"
cl_pred_optimize "2"
net_maxfragments "1280"
cl_timeout "60"

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

paldies BOT^a , uzlikšu, pārbaudīšu :)

:D

nu jā man tās pēdējās 3 dienas nosacīti ... lagi utt parādās, vispār nav iespējams spēlēt ...

par tiem steam net settiem ...

ja tu domā pie steam-settings-internet connection ... man ir uzlikti cable/Fiber 10m un download region Russia central :D

pašam nets labs - lattelekoms optiskais

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

nu tiiri teoreetiski serveriem kas grizhas uz orangebox tickrate ir 66 un peec taa taviem uzstaadiijumiem nevajadzeeja butu ne vainas, arii man ir labs nets un pie 66 tickrate uzstaadiijumiem ir sajuuta ka lago. tikliidz iestatiiju atpakalj uz 100 tick taa viss ir ok ;)

p.s. uz cl_interp veertiibu neskatiities ka nav identiks areekjinot peec formulas, bet testeejot esmu atradis prieksh sevis taas pareizaas veertiibas ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

;)

p.s. uz cl_interp veertiibu neskatiities ka nav identiks areekjinot peec formulas, bet testeejot esmu atradis prieksh sevis taas pareizaas veertiibas ;)

sk, nu man tikko ieteica cl_interp 0.0152 - un joks tāds ka man rate nebija vispār enabled :D /// jānoņem bija :D.....fails man

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...