Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans Plosim


plosis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu ja epix, jo es brutaalu wh nejeedzu atshkjirt. Njemu banus nost uz haljavu.

Edit: LOL, tikko gribeeju uztaisiit to skriinu un tur, kur bija jabuut rakstiitam "plosis" speelee speeleetaajs ar niku "

ich ficke ficke dic". Mistika.

Edit2: Patinot demku uz priekshu liidz vinjsh ir Ct pusee un tad patinot atpakalj liidz kartes saakumam, tad gan raada "plosis". <_<

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Točna :superlol: Nezinu, kas tas tāds ir, bet nu es tas nēsmu.

Viņam sensitivity ir 3x mazāks, pings 3x lielāks un spēlē taka es pirms 8 gadiem :superlol:

Takā man nav kompī ne čītu, ne bračkas mājās kurš kautko tādu varētu izdārī, tad es domāju, ka tas ir kautkāds gļuks.

Pie mana nika "plosis" nevienu citu IP arī nerāda.

Edited by plosis
Link to comment
Share on other sites

Iesaku pačekot konsuli vai kāds neiziet, tad kad plosis ienāk. Varētu būt demo gļuks, jo abi pārklājas un tinot atpakaļ HLTV demo mēdz būt visādi gļuki ar nikiem, fragiem utt. Bet nu anyway. Nesliktu drāmu esat sataisijuši viena puikas dēļ un pats puika nav labāks -> drama queen.

Link to comment
Share on other sites

Izvilku logu no demkas.

plosis connected

?plosis is joining the Counter-Terrorist force

Tas notika pec 10minutes , tas ka jums radija plosi sakuma ir HLTV bugs kursh eksiste kopsh paradijas vispar HLTV. Tu vari noskatities demku un tad ja ieslegsi vinju no sakuma tad medz radit cita speletaja niku uz cita cilveka , jo kad tu skatijies pirmo reizi vinsh jau izgaja. Nezinaju ka tie kuri izskata sudzibas pat nezin sho prikolu :D

P.S. nekadi plosi utt. pirms 10 minutes nespeleja , ta ka varat nemt nost banu shim nabam.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Shii, manliekas, ir bijusi stuulbaakaa suudziibas izskatiishana ever. Piecas reizes griezhas uz rinjkji. Es nesaprotu to, kapeec lmz vinju nobanoja ct pusee, jo tur nekaa tieshaam nebija. Parasti tachu admins liek banu kad redz un ir paarliecinaats, ka chalis chiito. Kas netika sheit nezinu. Katraa zinjaa, atvainojos plosim un banu atkal njemu nost! :)

Vsjo, taisu topiku beidzot ciet, a to atkal peldeesim uz saakumu mistiskaa kaartaa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...