Jump to content
GIGN Forum

Wow: Cataclysm


Oddish
 Share

Recommended Posts

Klizma iznāk pēc mēneša! :) WoW ekspansijas vienmēr Latvijā bijušas konkrētā deficīta statusā, tāpēc es meklēju galus, kur nopirkt Cataclysm retail (kastīti) pirmajā dienā vai vismaz nedēļā. Digital download un ārzemju preorder man neinteresē.

Ja kādam ir kādas pazīšanās kādā Latvijas veikalā dodiet man ziņu. (pm)

Link to comment
Share on other sites

A man tieši interesē kur var nopirkt CD-Key un nolādēt. Tā jau internetā kautko var atrast, tikai ei nu saproti kur uzmentiens kur nav, jo tādi nopietni interneta veikali ar to laikam nenodarbojas jo tas tā nedaudz riskanti pirkt šādā veidā. BC keju pirku no ķīniešiem ebajā, šie kautkāda iemesla pēc man arī zvanīja no ķīnas, vai esmu īstā personā kam keju uz email sūtīt. Angliski toč neko nevarēja saprast ko viņš runā, bet keju gan dabuju :)

Link to comment
Share on other sites

:D

doh.gif man sanāca starpība 64 santīmi , tikai tajā D2play kāds taisīs vaļā kastīti, rakstīs email, moš nokļūdīsies rakstot, varbūt tas epasts neizies cauri kautkādiem spama filtriem uttt..... A tur viss jau gatavs, kataklizma jau aktīva manam WoW access.

Link to comment
Share on other sites

man sanāca starpība 64 santīmi , tikai tajā D2play kāds taisīs vaļā kastīti, rakstīs email, moš nokļūdīsies rakstot, varbūt tas epasts neizies cauri kautkādiem spama filtriem uttt..... A tur viss jau gatavs, kataklizma jau aktīva manam WoW access.

Neviens tur neko neplēš vaļā :D:superlol:

Link to comment
Share on other sites

Es baigi šaubos ka tiek kautkādi CD-Key tirgoti.... Esmu drošs, ka tas oficiālais dīleris saņem Catas kastīti, tur vīriņs attaisa kasti vaļā un nosūta pa email keju, diskus iemet trašā :) . Tāda CD-Key tirdzniecība izklausās pavisam neloģiska no Blizzard puses. Kamēr kautkur blizzard lapā neizlasīšu kura vietā blizzards tirgo vairumā CD-Kejus kurus pēc tam varu pārdot tālāk uzskatīšu jūsu teikto par pilnīgu bullšitu.

Link to comment
Share on other sites

:) . Tāda CD-Key tirdzniecība izklausās pavisam neloģiska no Blizzard puses. Kamēr kautkur blizzard lapā neizlasīšu kura vietā blizzards tirgo vairumā CD-Kejus kurus pēc tam varu pārdot tālāk uzskatīšu jūsu teikto par pilnīgu bullšitu.

Nu uzskati, kā gribi, es esu ietaupījis jau kādus 50ls caur g2b saitu un ne ar vienu spēli nav bijis problēmas jau vairāk, kā gadu.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:) . Tāda CD-Key tirdzniecība izklausās pavisam neloģiska no Blizzard puses. Kamēr kautkur blizzard lapā neizlasīšu kura vietā blizzards tirgo vairumā CD-Kejus kurus pēc tam varu pārdot tālāk uzskatīšu jūsu teikto par pilnīgu bullšitu.

Gribu redzēt, kā tu atradīsi WOW/BLizzard mājaslapā informāciju par to, kā iegādāties viņu produktus Vairumtirdzniecībai! :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...