Jump to content
GIGN Forum

Poker Night At The Inventory


Queer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:

dangeresque dabūju kaut kādā 6-7 spēlē, arī čalis all in uzlika, es neiedomājos ka varētu foldot un pēc tam spēlēt, arī uzliku all in, viņam bija pāris, man nekā. pēdējās divas kārtis izkrita un es tikai beigās ievēroju ka man straits sanāk. totāls lol :lol:

Es spēlēju tikaitad, kad kāds uzliek uz galda itēmu. Tā arī pa ~1h dabūju visus 4 itēmus!

Link to comment
Share on other sites

Vispār valve varētu izdarīt tā, ka izlaist kādu spēli kur var iegūt itemus tikai preorderojot, bet par to, ka preorderojot spēli varēs iegūt itemus neinformēt. Tā varētu rasties kādas spēles itemi, kas ir reti.

Tomēr viņiem tas nav izdevīgi no peļņas viedokļa, jo liela daļa spēļu ~5 eur vērtībā tāpat tiek pirktas tikai dēļ itemiem.

Link to comment
Share on other sites

Tomēr viņiem tas nav izdevīgi no peļņas viedokļa, jo liela daļa spēļu ~5 eur vērtībā tāpat tiek pirktas tikai dēļ itemiem.

Tad jau labāk izveidot secret achievements, kurus izpildot, tu tiktu informēts tikai izejot no servera, vai kad beigtos mape, šādi tu nevarētu zināt ko tieši tu esi izdarījis, lai šo achievementu saņemtu. Un par viņiem tu saņemtu ieročus.

Link to comment
Share on other sites

Abos variantos tu nezini kas un kad tev izkritīs. Nevajag izdomāt divriteni no jauna.

Acīmredzot, Tu neesi sapratis manu domu. Bet labi, lai neizdomātu 2riteni no jauna, un abi varianti nebūtu vienādi, teiksim tā. TF2 Blogā tev iedot mājienu, kas konkrētajā "ačī" varētu būt jādara. Un pateiktu kādu ieroci par viņu var saņemt. Un ja tev sanāk izpildīt konkrēto achievement, Tu par to uzzinātu pēc mapes, vai raunda izspēlēšanas. Tas varētu būt domāts lai beigās nesanāktu, ka viens iegaumē ko viņš ir izdarījis, un tad bļauj visos forumos, kas jādara.

Link to comment
Share on other sites

Valve pat nevar uzstaisīt joprojām simbolus dažiem poly count ieročiem un tagad iron curtain, kad ir kills, kāpēc lai viņi tagad pārvarētu slinkumu un veidotu, kaut kādu mīklu ar achivmentiem or ko tu, tur runā.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...