Jump to content
GIGN Forum

Par Kartēm.


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Jau vairaakas reizes ir pieraadijies, ka es nedomaaju taa kaa citi, bet nu shoreiz par karteem... Man personiigi gadu laikaa ir brutaali piebeiijushaas populaaraas kartes(dustbowl(atspeeleets) un goldrush(nekad nav patikusi- paaraak lineaara ar chokepointiem), pat peedeejaa laikaa badwaters). Diemzheel daudzi admini biezhi(saliidzinoshi), taa vietaa lai gaidiitu servera standarta voti uzliek voti tieshi uz shiim karteem un suudi taadi, ka vinjas iet fakin stundu fakin 1/24 no dienas fakin 1/168 no nedeeljas.... Pa iistam ja paareejiem nav nekaadu pretenziju pret sho tad jau man neko vairaak rakstiit nav jeegas, taakaa izsakaamies- ko domaajat par shiim 1h karteem :)

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Nevienam citam nekas nav sakaams? Par to tautas pazushanu tas ir lielaa meeraa bullshits... Piekriitu ka viaducts aizbiedaa cilveekus ( nezinu kapeec), bet badlands/fastline/gravelpits pilniigi noteikti nee... un arii ja aizbaida, tad tas arii nebuus uz ilgu laiku, jo vnk nomainiisises tauta, neticu ka vairaak cilveekiem patiik goldrush, nevis 5cp kartes, vnk sheit taa publika taada, kas vinjas iecieniijushas, vairaak speleetu jaunaas- vecie pierastu, un jaunie, kam patiik shiis kartes naaktu klaat.

Ienaacu shajaa topicuaa jo atkal uzduuros uz db un uz stundinju tagad jaabadara kkas cits....

edit: pa sho pusstundu kopsh ir db cilveeku skaits ir palicis taads pats kaa bija granarijaa

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Man piemēram ļoti besī tā tizlā, gļukainā turbīna, ko valve nezkāpēc iebāza pie oficiālajām kartēm, bet pelēkajai masai patīk.

Ā un jau vairakkārt esmu teicis, vajag visas mainstream kartes, tajā next map balsošanā, likt kā 4. un 5., lai tik ļoti nesabalso visi 111111 spiedēji.

Link to comment
Share on other sites

Ā un jau vairakkārt esmu teicis, vajag visas mainstream kartes, tajā next map balsošanā, likt kā 4. un 5., lai tik ļoti nesabalso visi 111111 spiedēji.

Tad vajag izņemt nominate iespēju kā tādu ārā... Lai tikai randomā iekš votes parādās kartes. Or arī uztaisiet "cieto" maplisti, bez jebkādām votēm un miers.

P.S.

Turbīna forša, tikai ne priekš 15x15. Pārāk mežonīga gaļa..

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos KSO serverim bija plagins vai modificēts patreizējais tā, ka vote uz mapes beigām sākas no Nr.4 un iet uz augšu, lai randoma 1,2,3 spiedēji nesaspiestu kārtējos dastboulus vai arī mēslus, kurus neviens nemaz netaisās spēlēt, pie tam pavisam nepiedomājot un neapzinoties savu tizlumu.

Varbūt pie tā derētu padomāt.

Viaducts jau 6v6 fps ziņā ir drausmīga karte, kaut arī maza, tomēr fps drops ir unikāli liels. Coldfrontā - tas pats, tikai karte mazliet lielāka. 16v16 gaļā tādas kartes spēlēt ir "tīrākā bauda un prieks", lai gan viaducts, match4, turbine un bball ir labas mapes no rītiem, kad spēlētāju nav tik daudz un pamazām tādās mapēs ( kā arī visiem labi zināmajā dastboulā, badwaterā un badlandos ) tauta arī pievācas.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Poh, kāda karte, galvenais lai ir tauta.

Man pilnīgi vienalga vai stāv populāra vai nepopulāra karte, galvenais lai ir pret ko šaut. Tiem kuriem nepatīk dustblow, goldrush, turbine, lai iet uz citiem serveriem. Neviens pēc jums neskums

Labāk, lai ir pilns servers ar tautu, nekā tukš un vāksiet, kā šeit http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=48446 tautu uz vakariem.

10% cilvēku nepatīk, ka visu laiku ir viens un tas pats, bet jūs ar saviem 10% nepiepildīsiet serveri, ja uzliksiet vostoku vai viaductu. Galvenais ir 90% tautas un, ja tautai patīk dustblow, tad kāpēc, lai nebūtu bieži?

Tad, kad bija hellovinu mape tikai uz gign, tad servers visu laiku bija pilns, a tad, kad tagad uzlikāt atpakaļ veco map list, tad tauta ir tikai uz Dustbowl, Goldrush, Turbine, Badwaters uz parējām ir 5:5 entuziasti, kas grib vel iekļaut citas nepopulāras kartes

Vso ^_^

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja nemaldos KSO serverim bija plagins vai modificēts patreizējais tā, ka vote uz mapes beigām sākas no Nr.4 un iet uz augšu, lai randoma 1,2,3 spiedēji nesaspiestu kārtējos dastboulus vai arī mēslus, kurus neviens nemaz netaisās spēlēt, pie tam pavisam nepiedomājot un neapzinoties savu tizlumu.

Vareetu shito beidzot ieviest jo 99% gadiijumu izveeleetaa karte ir 1. vai 2.

Link to comment
Share on other sites

Nevar nepiekrist, katru reizi kā parādās goldrush vai dustblow, sarodas vēlme pamest serveri līdz nākošajai kartei. Prasās biežāk cp kartes, kā piemēram granary, badlands un ļoti priecātos ja tiktu listei pievienotas PUB nepopulārās cp mapes kā piemēram gullywash n šit , respektīvi nost ar attack/defend mapēm.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...