Jump to content
GIGN Forum

Helowīna Events


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

runajot par šo... sv_cheats 1; noclip; hurtme -9999999; bot; tf_halloween_force_boss_spawn; sv_cheats 0

es ierakstu dedicated serv. sadaļā konsole ...( HHH neparādās ) ...kāds varbūt var palīdzēt ? (bots parādās)

bet pamācības video ir rādīts ka to dara no clien consoles, jautajums, kur atrodas tas fails un kā saucas kur jaiekopē mans steam ID un japieliek tie acsess leveli lai varu būt admins savā serverī ?

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Gifti un Boss rādās tikai tad, ja ir 10+ spēlētāji.

No rīta iemaiīju 3 maskas pret 4 normālām cepurēm, kaut kāds bots pagadījās, vēl eko nesaprata.

Nākamā misija - sakrāt 9 maskas un dabūt saxton maisiņu.

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Gifti un Boss rādās tikai tad, ja ir 10+ spēlētāji.
labojums - 8 spēletāji ir minimums.

Šodien iztērēju savus visus ieročus un uzkraftoju voodoojuju_hat_sized.png Domāju ir ok. :) Žēl ka šķīros no 4 maskām lai savāktu nepieciešamo metālu skaitu, bet ir tā vērts. Tgad gan ir tikušās 2 engy maskas un gribētos vienu ietreidot pret jebkādu citu masku.

Link to comment
Share on other sites

Šodien iztērēju savus visus ieročus un uzkraftoju voodoojuju_hat_sized.png Domāju ir ok. :) Žēl ka šķīros no 4 maskām lai savāktu nepieciešamo metālu skaitu, bet ir tā vērts. Tgad gan ir tikušās 2 engy maskas un gribētos vienu ietreidot pret jebkādu citu masku.

maskas var sakraftot? :o

kāda recepte? ko dod cik maskas?

to saxtona heila masku būs supergrūti dabūt, es tikko 2h spēlēju un nevienu no maskām vēl nedabūju :(

jāiet sameklēt kāds mazāks serveris :)

Link to comment
Share on other sites

:o

kāda recepte? ko dod cik maskas?

to saxtona heila masku būs supergrūti dabūt, es tikko 2h spēlēju un nevienu no maskām vēl nedabūju :(

jāiet sameklēt kāds mazāks serveris :)

Maskas nevar sakraftot, viņš man deva maskas lai dabūtu itemus no kuriem viņš uztaisīja refinedus.

Link to comment
Share on other sites

es ja uzkraftoju to cepuri jauno, tad vinja man buss visu laiku, vai ari tikai helovinos vareshu vilkt? varēs vēlāk arī kraftot tās jaunas helovin cepures, vai tikai lidz 8 novembrim? es neko nesaprotu!

dabuju defo helovin cepuri sitot monstru un ar to ari esmu priecīgs :D

edit; ka var dabut tas maskas?

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

dabuju defo helovin cepuri sitot monstru un ar to ari esmu priecīgs :D

edit; ka var dabut tas maskas?

Izskatās, ka jaunās cepures ((Horrific Headsplitter, Spine-Chilling Skull, Voodoo Juju, Cadaver's Cranium) būs visu laiku, un arī kraftot varēs pēc 8.nov, ja vien ir tev ir unusual metāls.

Maskas var dabūt no Halloween gifts, kuras krīt ārā Mann Manor kartē (cik esmu atradusi, vai nu tās dāvanas bija mājā vai arī pie B punkta). Mazos serveros var diezgan viegli atrast.

Link to comment
Share on other sites

aa lol kaads apskatijaas to otru jauno karti? Galiigs prikols- nebiju iedziljinaajies tajaa contestaa- tur cik sapratu dizains kartei jau bija dots un tikai viss jauzfrishina.... Tapeec brutaali interesanti apskatiities ka aizskataas taa otra karte, kura itkaa ir taada pati, bet viss izskataas savaadaak :) Galiigi interesanti- buus mosh jaapaskataas arii citi contesta entryiji.

Link to comment
Share on other sites

Pilnā serverī, nav jēga vākt dāvanas, jo pa 5 sekundēm atrod kāds :D nospēlēju trīs stundas un tik vienu palaimējas dabūt :(

Forsi bug fixi :D

Fixed spectators collecting the Haunted Halloween Gift in Mann Manor

Fixed trading the Saxton Hale Mask granting the achievement to the recipient

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...