Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

spēlē single draft režīmu tikai. tad tev tiksies dažādi varoņi neatkarīgi no tā gribi tu to vai nē. Kā arī tur ir tāda grāmatiņa jau ikešā spēlē - kurā var izvēlēties jau gatavus skillbuildus un itembuildus varoņiem, kā arī daudziem ir skaidrojums kad izmantot

Link to comment
Share on other sites

Interesanti palasīt visus vecos postus šajā topikā. Fanboy cīņas. Tas pats kas nvidia vs amd, bmw vs audi un kas tik vēl nē. Runājot par to - spēlēju LoL vismaz 2 vai 3 gadus no vietas, nonstopā. Kaut kā vairāk viņu vairs neaiztieku un nodomāju novilkt Dota 2, it kā jau grūti un maz kaut ko saprotu, bet man bija pilnīgi tas pats ar LoLu, tāpēc neteiksim kas ir hardcore, un kas nav. (nekad nebiju spēlējis ne warcraft3, ne kaut ko tamlīdzīgu) Dota 2 sāku spēlēt, jo tas ir stīmā - krīt ītemi, kartiņas un viss tas, lai turpmāk varētu treidoties un ko tik vēl nē - tas mani ieinteresēja. Fanboyi var staigāt tālāk, abas spēles ir labas. HoN gan tāds jēls.

Gribēju jums jautāt - nav pilnīgi nekāda iespēja samazināt dotā HUD? Lasīju, ka nav, jo tiem, kuriem ir lielāki monitori, tiem ir priekšrocības. Nav kaut kādi skini/modi, lai varētu viņu samazināt? Kā arī - kā es varu lokot kameru pie sava chara?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...

Ko notiek? Dotai aiz gara laika esmu pievērsies salīdzinoši nesen, iepatikās. Ir 10 (compendium?) levels. Pirms tam man šķiet bija kaut kādi citi leveļi pirms updeita. 60h nospēlētas. Ja nu kādam kādreiz trūkst stpēlētājs, labprāt pievienotos. Galveno spēles motoru zinu, pieklibo šad tad izpildījums.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...