Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

12712415.jpg

Vakar Valve paziņojusi,ka nākamgad izlaidīs Dota 2.Atgriezīs Dotas ēru,visi LoL varēs iet uz turieni,no kurienes nākuši. Pagaidām jau Valve nav likusi vilties nevienā spēlē,cerams tā turpināsies. Akčivmenti Dotā būtu forši. :whistling:

Kādi ,Jūsu, viedokļi?

Info linki : http://gameinformer.com/b/features/archive...ed-details.aspx

http://www.joystiq.com/game/dota-2

Link to comment
Share on other sites

Fuck Source engine.

Gribu redzēt dotu tikai uz warcraft 3 platformas.

Gan jau, galvenā spēlētāju bāze paliks pie vecās labās dotas, kur nevajag neko pielikt un atņemt. Viss šarms un romantika slēpjās tieši warcraft3 enginā.

Bet interesanti būs pavērot, kas Valvei sanāks ar šo te projektu

Link to comment
Share on other sites

lasīju arī, ka lolu spēlē daudz vairāk cilvēki kā dotu, tā ka there you go.

vispār par to icefrog visāda inčīga informācija nākusi klajā, bet beigās izrādījās, ka tās visas ir baumas. Nu redzēs kas ar šo projektu sanāks, ja geims nebūs dārgs, būs pat vērts iemēģināt.

Link to comment
Share on other sites

vispār par to icefrog visāda inčīga informācija nākusi klajā, bet beigās izrādījās, ka tās visas ir baumas. Nu redzēs kas ar šo projektu sanāks, ja geims nebūs dārgs, būs pat vērts iemēģināt.

who cares, cik daudz spēlētāji ir LoL'am.

Tai spēlēi tika radīta pavisai cita ažiotāža + vēl spēle ir par brīvu.

Ne jau spēlētāju skaits norāda to, cik spēlei ir kvalitatīvs gameplay.

rawen, man interesē cik daudz tu dotu esi spēlējis. Un kas tieši LoL'ā ir daudz spēlējamāks kā dotā.

Vispār cik liels ir aptuvenais LoL klientu skaits?

Link to comment
Share on other sites

LOLa grafika ir tajā pat WAR3 engina līmenī... + ir tajā ka ir vieglāk apgūstama tieši Itemu ziņā... Visi recommended ir jau doti un visi buildi ir pērkami pa taisno nevis caur vairākiem vendoriem. + spēles sistēma ir labāka uzreiz ar iebūvētiem Ladderiem UUt... DoTAs fani protams teiks ka DoTA jau ir tas pats labākais, bet nepiekritīšu. Jā, DoTA bija revolūcija, bet nav jau uz dotot brīdi vienīgais piejamais spēles gabals šādā stilā...

Conclusion: DoTA = LoL

Link to comment
Share on other sites

Conclusion: DoTA = LoL

lol @ rekomendētie buildi. tas jau vien ir liecina par spēles atvieglojumu un iespējamā builda variācijām.

Es jau nenoliedzu, ka LoL var būt labāks par Dotu. Vienkārši gaidu no Rawena pamatojumu tam.

Bet tā grafika, manās acīs, ir un paliek atbaidoša. Tas jau ir pirmais kritērijs, kas man attur no šīs spēles vilkšanas, jo zinu, ka ilgāk par nedēļu manas acis neizturēs

Link to comment
Share on other sites

Es jau nenoliedzu, ka LoL var būt labāks par Dotu. Vienkārši gaidu no Rawena pamatojumu tam.

Bet tā grafika, manās acīs, ir un paliek atbaidoša. Tas jau ir pirmais kritērijs, kas man attur no šīs spēles vilkšanas, jo zinu, ka ilgāk par nedēļu manas acis neizturēs

Nu arī DoTĀ bija takš rekomendētie Buildi un daudzi pēcc viņiem spēlēja... Es piem ņemu kaut ko no rekomendētajiem un KKo no savējiem 'izgudrojumiem'

Bet nez, grafika jau ir laba, nav ko teikt...

Link to comment
Share on other sites

Bet nez, grafika jau ir laba, nav ko teikt...

Kur tev in game ir kāds rekomendēts builds?

buildu taisīšana ir tīri uz konkrētās situācijas un spēlētāju izpratnes pleciem. Spēle tev nesaka priekšā, ko taisīt katram no vairāk kā 100 dotā esošajiem varoņiem, lol :D

Link to comment
Share on other sites

pats arī spēlēju LoL. pamēģināju reiz pāris reizes uzspēlēt HoN. HoNam izskats bija labāks. bet geimpleja ziņā tā īsti nesapratu. varbūt ja HoN būtu par brīvu, tad spēlētu arī to. bet maksāt 30$ par to ir garām.

Dotu neesmu spēlējis, tā ka būs interesanti uzspēlēt Dotu 2 kad iznāks. un ja tas būs maksas pasākums, tad visi turpinās spēlēt LoL.

personīgi man LoL grafika nepatīk, bet pamazām jau esmu pieradis. un kad ir cilvēki ar dažādiem skiniem tad ir pat kaut kā jautri spēlēt.

par geimpleju grūti strīdēties. rekomendētos buildus ne vienmēr izmanto. jo normāls spēlētājs buildo ne vienmēr vienu un to pašu, bet buildo skatoties no tā kas ir pretiniekos. un ir vairāki champi kurus var buildot dažādi (pēdējā laika flavour of the month ir DPS Janna). problēma gan ir ar champu disbalansu.

Link to comment
Share on other sites

mani interesē lol spēlētāju skaits, jo dotu spēlē ~50 garenas eiropas rūmos x 225 cilvēki + katras valsts dotas rūmi. +garena nav vienīgais sūds, caur ko spēlēt, vēl ir icups. un nerunāsim par spēlētēju skaitu battle.netā. Tā kā ir diezgan liels skaitlis, ko pārsist. Par pašu gameplayu, dota manuprāt nemaz nav salīdzināma ar tiem jaunajiem analogiem. Cik esmu redzējis video un trialos, tad tur viss kas ir ir nesabalansēti heroes, mistiski itemu rekomendācijas buildi un vēl pūkaina grafika. Kā to var salīdzināt ar oriģinālo dotu, kur ir vajadzīgas smadzenes, reakcija, spēja izfunktierēt pretinieka nākamo soli, teamplays un nedaudz veiksmes?

Link to comment
Share on other sites

casual spēlētājiem taču patīk, ka visu bāž mutē. tādēļ arī ķer pēc lol, nevis mācās dotu the hard way.

kaut kādā rakstiņā lasīju, ka ņemot playdota.com statistiku ledusvarde ir izsapņojis 7 - 11 miljonus.

Link to comment
Share on other sites

:muuuahaha:

Pirmie 3 mēneši ir pretty hardcore, lai neteiktu vairāk.

palūgšu lūdzu detalizētākus komentārus no LoL aizstāvjiem.

Un Rawen, joprojām gaidu tavu atbildi.

P.S Bullets uzraka lielisku dotas CW highlights video.

un
Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

palūgšu lūdzu detalizētākus komentārus no LoL aizstāvjiem.

Un Rawen, joprojām gaidu tavu atbildi.

P.S Bullets uzraka lielisku dotas CW highlights video.

un

streetfaiteru turnīri var būt hardcore, SC2 turnīri var būt hardcore, basically jebkuri turnīri var būt hardcore, bet tie ir turnīri, tie nav pati spēle. tas saucās steep learning curve. nu un kas no tā, ka uzreiz visu nevar apgūt? tas nav hardcore jautājums (tb to nenosaka refleksi bet vienkārši pavadītais laiks). LoLā baigi reklamēja WCG turnīru, bet man ir pajāt, jo spēlēju dēļ fun un tā arī parasti pasaku, ja sanāk spēlēt premade komandā "sorry, bet es ventā nebūšu, klausos mūziku". LoLā daudz mazāk ir hardcarries un daudz vairāk tomēr nosaka tas cik labs ir konkrēti teamplay. nav champu, kuri varētu uzņemties 1 vs 5 un vinnēt. kaut gan ir problēmas ar composition (ja ir vairāki tier1 champi pret vairākiem tier 5), bet tā ir balansa problēma.

edits. atcerējos, teksta crpg (mudi) ir totally hardcore.

fuck, jebkas iekš ASCII ir hardcore (Dorf Fortress)

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

edits. atcerējos, teksta crpg (mudi) ir totally hardcore.

fuck, jebkas iekš ASCII ir hardcore (Dorf Fortress)

Emm, vienīgais, kur dotā izpaužas hardcarries, ir novērojams pubā jebšu spēlējot caur jeb kura virtuālā LANa programmu, kur komandas novācās randomā. CW tādas muļķības netiek pieļautas, jo Dotā ne tikai ir pieejams plašs varoņu spektrs, bet arī 100 un 1 disable items. Tā kā tas viss tiek kontrolēts gan ar itemiem, gan ar komandas galvām. Nu tas ir prakstiski nereāli normāla līmeņa dotas CW uzvarēt pateicoties 1 kerijam.

Manis linkotajās filmiņās ir perfekti parādīta Dotas gameplay uzbūve.

Link to comment
Share on other sites

В Сеть продолжают просачиваться подробности о проекте DotA 2, который вчера анонсировали Valve Software и создатель знаменитой модификации IceFrog. Разработчики пообещали, что в DotA 2 в распоряжении фанатов окажется более сотни героев, а в игру встроят всевозможные социальные фишки. Специально для этого Valve внесет изменения в пакет утилит Steamworks. Например, игроки смогут отмечать понравившиеся тактики и предметы и рекомендовать их своим друзьям. При этом люди, взвалившие на свои плечи роль тренера, будут помогать новичкам не только во время сражений. Им предложат писать руководства по тактике и сборники советов, получая за такую работу достойную награду.

Значительно изменится и визуальная часть. При этом Valve не гонится за модой, пытаясь раскрасить DotA 2 всевозможными спецэффектами. Напротив, разработчики планируют слегка упростить дизайн некоторых объектов на карте, чтобы ничто не отвлекало игрока от сражений. Разумеется, DotA 2 получит полную поддержку после релиза. Покупатели игры могут рассчитывать на регулярный выпуск обновлений и дополнений.

Однако далеко не все разделяют энтузиазм поклонников DotA по поводу анонса ремейка. В Сети появился блог человека, называющего себя сотрудником Valve. Он не стесняется критиковать DotA 2 и IceFrog и утверждает, что IceFrog (настоящее имя Абдул Исмаил) не просто бездарный дизайнер, но и обманщик. По словам блогера, IceFrog успел поработать над всеми клонами DotA (Heroes of Newerth, League of Legends) и, лишь когда его оттуда выгнали, устроился в Valve. При этом команда DotA 2 не слишком рада сотрудничеству с IceFrog ? своим поведением он ставит под угрозу дружескую атмосферу в коллективе.

Но самое главное в другом. По словам анонима, DotA 2 фактически ничем не будет отличаться от DotA, так как IceFrog ? плохой дизайнер, который не может придумать что-то новое и при этом еще и мешает работать другим. Впрочем, содержимое скандального блога отражает лишь мнение его автора и не может претендовать на истину в последней инстанции.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...