Jump to content
GIGN Forum

Tf2


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Kopš tika ieviesta jaunā trade sistēma iekš tf2, pietika uzspēlēt 20 min lai izbesītu trade spams gan text čatā, gan voice. Man pilnīgi niezēja nagi kādu nogagot, citi jau pat bindus salikuši un floodo nepārtraukti :thumbsup:

tātad vajadzētu oficiāli aizliegt šo diršanau serverī, un nepaklausīgos ierobežot ar mutes aizvēršanu.

Link to comment
Share on other sites

+1. Vajag kaut kā cīnīties. Pats jau arī esmu paspējis sagrēkot, spēles vidū tirgojoties, bet vispār tas nenormāli p*š visu. Ar to AFK laikam grūtāk, bet vismaz ar čatu būs jāsāk, ja nekas nemainīsies. Btw, nav kkā iespējams atslēgt to tradošanos tieši uz gigna? It kā stulbs jautājums, bet varbūt Valve paredzējusi, ka būs šitādas huiņas, ''kuras pavisam noteikti nejauc spēles balansu'' MMORPG WTF.

Edited by katz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Esmu redzējis pluginu, kurš ļauj tiem kuri negrib redzēt trade to neredzēt.

Tiem kuri grib tradot jāraksta ar ! vai kkādu citu simbolu priekšā un citiem ir opcija izvēlei.Piem izveidot noteikumus (serverī ieejot kuri parādās, if you agree, press continue) ka tiem kas grib tradot obligāti jāraksta šajā čatā, vai arī adminam ir tiesības viņu nogagkickbanot hvz.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...