Jump to content
GIGN Forum

Gign 10x10


Kreedz
 Share

Recommended Posts

Labdien cienijamā administrācija un protams lietotāji !

Un tā es neteiksim ,ka esmu baigi sen šeit gign'ā ,bet nu diezgan lielu laiciņu,un es tā padomāju un gribēju pajautāt vai administrācija negrib uzstaisīt tādu jautru pasākumu ,ka piemēram GIGN 10x10. Vecā skola pret jauno?? Ja uzstasītu es domāju tas būtu baigi jautri un piesaistītu kaut kādu aktivitāti ,vai vēl kaut ko.

Vai arī uzstasīt old , new ,mid school un uzstasīt arī turnīru tādu ,kas tagad labāk spēlē - Old , New , Mid ?

Ko teiksat??

Būtu arī forši ja administrācija arī spēlētu ,kaut gan zinu ,ka daudzi administrātori vairs nespēle CS'u un daudzi varbūt dažreiz ieet ,bet jau teiksim ,ka nemāk spēlēt ,bet tas jau nekas te jums nevajadzēs neko tādu pierādīt ,ka piemēram es esmu labākais vai vēl kautko - Vienkārši for fun uzšaut.

Par balvām es arī domāju ,bet neko jēdzīgu neizdomāju ,vienīgais ,ka uzvarētājiem 10 cilvēkiem varētu iedod piemēram slotu(Reg.Nick) piemēram uz gadu vai uz visu laiku to ,lai domā pati administrācija.

Piedodiet par kļūdām un nesakarīgiem teikumiem vienkārši neesmu gulējis jau 3 dienu var teikt un īsti tā neko nejēdzu! :D

Ar cieņu - Kreedz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...