Jump to content
GIGN Forum

Idejas Par Tf2 Turnīru


worm
 Share

Recommended Posts

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un randomā izvēlās klases un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

p.s. Es nezinu tādi kas uzskata šo par kaut kādu etf2l turnīriem līdzīgu pasākumu var uzreiz paraut ratā... Es personīgi pofigā vadītu puberu komandu, un man būtu pajāt vai esmu pirmais vai pēdējais turnīrā... Cmon!

Pilnīgi piekrītu

Link to comment
Share on other sites

6 v 6 vareetu buut ok bet highlanderis arii rulleetu(vieniigi mazaak komandu buutu) un vispaar gignam dereetu highlander serveris :) vieniigi patieshaam suudiigi ar taam komandaam, jo itkaa no vienas puses ir taa ka dazhi patieshaam vareetu vnk ownot visus, bet no otras puses kopaa ar kkaadiem lohiem ar negribaas speeleet.... par to veel kaartiigi jaizdomaa...

Link to comment
Share on other sites

Tā grūti pat izkalt ideju. Izloze ir vislabākais variants, jo tad tiešām nebūs tā, ka piesakās uuberkomanda, visu iztīra un pubservera fun ir zudis. No otras puses, kā jau teica, spēlēt ar āmuriem kā katz vai Afanasijs Vasiļjevičs arī ir neforši, jo tas viens no 6 vai 9 visu čakarēs (labi vēl, ja viens). Dalīšana līmeņos arī laikam neder, ja vien nav nežēlīgi daudz komandas.

Mans ieteikums - lai šis pirmais (cerams, ne pēdējais) gign pub turnīrs ir tāds beta izlaidums un vnk atstāt komandas brīvā variantā - lai spēlētāji paši veido. Tad jau tālāk varbūt kko varēs mācīties, kā nākošreiz labāk veidot. Pub jau paliek pub, ir gan ass, gan badass spēlētāji.

Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums - lai šis pirmais (cerams, ne pēdējais) gign pub turnīrs ir tāds beta izlaidums un vnk atstāt komandas brīvā variantā - lai spēlētāji paši veido. Tad jau tālāk varbūt kko varēs mācīties, kā nākošreiz labāk veidot. Pub jau paliek pub, ir gan ass, gan badass spēlētāji.

ja spēlētāji pasi veidos komandas, tas tāpat beigsies, ka 2 no 8 būs būvētas ar domu paņemt visus ...

piekrītu iepriekšminētajam, vajag topiku kur piesakās spēlētāji !!!

mana ideja ir tāda

piemērs: piesakās 66 spēlētaji ( varam veidot 11 komandas pa 6 spēlētaji) , spēlētājus sadalam 11 grupās pēc spēka(6 spēcīgakie a grupā, nākošie 6 B grupā utt) , un tālāk lai izveidotu 1 komandu ir jāizvelk pa 1 spēlētājam no katras grupas (kuras tika veidotas nosacīti pēc spēlētāja skill) tā varētu panākt kautkādu balancu lai tomēr spēle būtu baudāmāka visiem !!!

*protams dalīt uz 6 nav nepieciešams, ja piemēram piesakās 49 tad uz 7, ja rīkojam for fun

kā sadalīt spēlētājus pēc skill pa grupām ?

viens variants būtu šis: http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=...ers&game=tf

ar jūsu idejām šito varētu pilnveidot !

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un randomā izvēlās klases un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

p.s. Es nezinu tādi kas uzskata šo par kaut kādu etf2l turnīriem līdzīgu pasākumu var uzreiz paraut ratā... Es personīgi pofigā vadītu puberu komandu, un man būtu pajāt vai esmu pirmais vai pēdējais turnīrā... Cmon!

+ es ar piekrītu :)

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu idejai par lozēšanu komandās . Piesakās noteikts skaits spēlētāju x ,kurus sadalām y komandās kurās ir no 5-8 spēlētāji . +Nemaz nekādus kapteiņus nevajag ,vnk ielozē komandā nr.1 vai nr.2 ,pctm var izdomāt nosaukumu katra komanda kādu grib .

Ja worms negrib ķēpāties ar izlozi ,spēlētāju uzskaitīšanu ,domāju ,ka kādam laiks ir tā pavairāk un varētu to uzņemties !

Ja piesakās mazs skaits komandu ~8 ,sadala 2 grupās ,kur izspēlē katra ar katru 1 spēli un pctm 2 labākās no katras grupas tiekas play-off . Ja piesakās lielāks skaits komandu ,var uzreiz spēlēt play-off !

Link to comment
Share on other sites

Kapteini vajag, vismaz kkādu lai nav daudz darba vienam cilvēkam un vieglāk koordinēties komandām.

Tādā gadijumā var arī savākties uz serveri ar pw uz nopietnu spēli kā allstars, bet bez jebkāda klašu limita un kkādiem modificētiem statiem, piem RANDOM itēmām uz random klases kad spawnojies (ir tāds mods).

P.S.

Arī piekrītu LAVRx, bet nevēlos to parādit citējot un rakstot +1 jo tas pārkapj foruma noteikumus.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadijumā var arī savākties uz serveri ar pw uz nopietnu spēli kā allstars, bet bez jebkāda klašu limita un kkādiem modificētiem statiem, piem RANDOM itēmām uz random klases kad spawnojies (ir tāds mods).

P.S.

Arī piekrītu LAVRx, bet nevēlos to parādit citējot un rakstot +1 jo tas pārkapj foruma noteikumus.

Nu bet kapteini var iecelt pati komanda ! vai arī nē :D

Link to comment
Share on other sites

Nu, man liekas, ja kautko veido, tad vajag kautko taadu, kas ir neierasts. Jo 6vs6 var speleet lobby un ja pieteiksies daudz cilveeku, tad 20% netiks, kas parasti arii ir. Protams, truukst speletaaji, tapec pienems speleetajus, kuri gignaa nekad nav speelejusi un tagad nospelees turniiru un vairs te neraadisies. Un 66cilveki ir paraak naivi cereet. Buus tikai 20max, kuri aktivi gignaa spelee, pareejie buus outsideri ar vienu postu forumaa un 2-5h gign serverii. Tas, pats, kas bija ar highlander, kuraa pieteicaas loti daudz cilveeki pirmajaas 2-4 dienaas, bet velaak 70% kuri pietecaas, kad sakaas turniirs, vnk pazuda un vairs neintreseejas kas, ko, kad?

Es vnk saku, ka jataisa kautkas fun, kas nav katru dienu pieejams un buutu smiekliigi. Jo taisiit 6x6, buus diezgan boring, jo radisies konkurence cilveekos un tie kuri uzstaisis pub klanu, viniem nebuus patiikami zaudeet, 0:6 pret kautkadiem cilveekiem, kuri spele tf2 tikai deel taa, lai apmierinaatu savu velmi peec liela score, kas ir visai bieza paraadiba pubaa, kad redz, ka otra komanda netur liidzi un visu laiku zaudee, tik un taa spele ar visu nopietniibu un meigina peec iespeejas vairaak dominaacijas dabuut.

Ok, man vel viena ideja, ka sataisa 9 komandas, katru ar savu klasi ar vienaadu skaitu speeletaju, kuri pieteicaas speleet . Piemeeram visi mediki pret visiem sniperiem. Un tad redzeetu, kura klase viss krutaakaa :D

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Skam ,padomā kā k-kādi solliji ownotu k-vai tos pašus mediķus .

Tad jau drīzāk varētu uztaisīt tā ,ka visi spēlē ar vienu klasi ,visinteresantāk būtu mediķi ,snaiperi , spiegi ! Var spēlēt tā ,ka katrā raundā ir cita klase ar kuru jāspēlē . Piemēram 1 raunds sākas ar scoutiem ,2ais ar sollijiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un randomā izvēlās klases un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

p.s. Es nezinu tādi kas uzskata šo par kaut kādu etf2l turnīriem līdzīgu pasākumu var uzreiz paraut ratā... Es personīgi pofigā vadītu puberu komandu, un man būtu pajāt vai esmu pirmais vai pēdējais turnīrā... Cmon!

Atbalsts no manas puses arī !

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā LAVRx variants man liekas vispievilcīgākais no visiem. Tikai vajag izdomāt kā iedalīt tās komandas, jo katrā komandā vajadzētu vismaz vienu spēlētāju kas saprot vismaz kko no cw.. To štelli var apdomāt pēctam. Svarīgākais pagaidām man šķiet uzzināt cik cilvēku būtu gatavi piedalīties, piemēram atverot tādu kā simbolisku pieteikšanās forumu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad jau drīzāk varētu uztaisīt tā ,ka visi spēlē ar vienu klasi ,visinteresantāk būtu mediķi ,snaiperi , spiegi ! Var spēlēt tā ,ka katrā raundā ir cita klase ar kuru jāspēlē . Piemēram 1 raunds sākas ar scoutiem ,2ais ar sollijiem utt.

Mediki sagraizītu solijus ar ūberīšiem kak ne..j :D Lavrx un Skam abi varianti labi. Kādus 40 spēlētājus, domāju, stabili savāktu. Laba ideja par to komandu lozēšanu, būtu ļoti forši paspēlēt kopā ar random cilvēkiem no puba, vienalga vai uzvarēt, vai nē, vnk for fun. :) 1. vietas ieguvējiem kā balvu varētu uzlikt slotu uz mēnesi.

Varētu ik pa vakaram izveidot kādu eventu, piemēram, klase vs klase, tas 100% piesaistītu cilvēkus, gan jau ir iespējams noņemt class limitu uz to brīdi. Jau iedomājos kā skauti ar beisbola nūjām dauza resnos bekonus :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vienalga, bet to visu ir jāsāk jau darīt kamēr nav jau aizmirsts viss šitas pasākums. Kautvai varētu nozīmēt tevi kā organizatoru.

EDIT: Vajag atvērt testa pieteikšanos lai redzētu cik liela atsaucība būs!

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

redzēju vēl vienu postu ar ideju par EVENT

kurus varētu rīkot pastāvīgi teiksim 7dienās vakaros 20:00 (kad daudzi ir mājās) un kādas 2h

kā piemēram no augstāk minetajiem ''indžinieri only'' (KOTH mapes)

''Solly vs. Demo'' (blu/red vai otrādi)

''Sniper vs. Spy'' (red/blu)

''Scout only''

''Heviji+ Mediķis only''

''Soly vs Pyro'' (uzbrukt ar pyro vai otrādi)

ja atsaucība būtu liela, un serveris vienmēr būtu pilns, tad varētu rīkot šādus event biežāk (laikos kad serveris ir tukš izņemot naktis protams- tas varētu piesaistīt cilvēkus)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...