Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Videokarti


Info.
 Share

Recommended Posts

Atvainojos jau iepriekš, jā kautkur nevarēs saprast manu domu! Neesmu nekads datorseksperts tapēc var gadīties, ka sanāk tizli rakstīt :)

Tātad man bija videokarte GeForece 7600 GS. Viņa nosvila un tad viss tas proces, saistībā ar videokarti notika ar integreto videokarti, nu to kas ir pie mātesplates tā man skaitās GeForce 6100. Un tā neko visas spēles, ko lietoju, respektīvi, cs un dažreiz mu online, gāja bez aizķeršanās, bet tad nacās parinstalēt windowsu. Tad windows tika pārakstīts viss normāli, liku iekša matesplates to draiveru disku iekša un nelasija. Aizgaju pie čoma iemetu visu fleškā, sarakstiju visus draiverus, viss normali, tad eju csā iekša izmet ārā labi domaju kas pa šaizi uzliku csā viss zemakas grafikas kādas iespejamas, ieeju vnk da jebkādā mapē un fps max kkur 20. Viss raustas neko saprast nevar, lai gan configs man tads pats kā bija pirms pārakstiju windowsu un tad viss gāja. Labi nolēmu arī pārbaudīt ar mu online. Novilku kkadu, eju iekšā, nežēlīgākie lagi un kompis nokārās. Tad arī ir bijis ka skatos filmu un kāds raksta skype un ja mazliet ilgāk pāčato tad tur filma sāk tā kā pa tadiem maziem pleķiem rēgototies uz ekrana un arī nokaras kompis. Tad nu varbūt kāds var ieteikt draiverus kur novilkt vai kko tml. Jo manuprāt pie vainas varētu būt draiveri... Plizz help sākas tumšā sezona un mājās nebūs ko darīt :S

Link to comment
Share on other sites

Jā format taisiju. Tas jau notika pirms kkur 7iem mēnešiem tad bija vienalga, jo tā pat pie datora nesēdēju bija citas ģelas a tgd ziema nāk un gribas problemu atrisinat :D tikko meiģināju ierakstīt jaunako driveru ko piedāva un tā bija slikta doma, jo uzreiz rezalucija uzliekas 800 x 640 un 4 biti, labi ka veco vareju ierakstit atpakal varbut vari ieteikt kur novilkt kadu citu draiveur prieks GeForce 6100?

Link to comment
Share on other sites

http://www.nvidia.co.uk/object/winxp-258.9...-driver-uk.html

Noriskēšu velreiz bet pirmo reizi kad no turienes rakstiju video draiveru tad nacas system restore taisit jo bija galigi dimbaa :D

EDIT: Sanāca šitā http://www.bildites.lv/images/liatk8iindsh4ushlg.bmp un neko nomainīt settingos nevar... Nu labi var nomainīt bet kad nomaina viss vnk saplūst kopā un neko saprast nevar tā kā labāk nemaz nemainīt :D un to ka jaunākos draiverus rakstot tā notiek esmu dzirdējis no vairākiem tā kā domāju kādu citu ne tik jaunu draiveru kāds ieteiks :D

Edited by Info.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...