Jump to content
GIGN Forum

Erepublik Kurš Vēl Spēlē No Gign.lv Komūnas


Sadams
 Share

Recommended Posts

TOPIKS IR, es tev vel linku iedevu!!!

un kā tu domā cik aktuāls vel ir erepublik, ja pat sadaļa ir dzēsta? ;]

nu katrā ziņā tev ir jāatsāk spēlēt! vai viss zelts man jānoziedo:DDDD

Kaut cik jau ir! Nu jā V2 visu sačakarēja, bet admini solīja, ka lielāko daļu no v1 atgriezīs!

http://www.erepublik.com/en/article/erepub...ja-1517523/1/20

Taka tautai vajadzētu sākt atgriezties! Ja jau neviens nespēlēs tad jau nebūs interesanti tāpēc te cenšos atgūt kaut vai 1 spēlētāju atpakaļ :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Tauta atgriezisies? cik tad? 5 vai 10? omg, nesaproti, ka tur valdiiba ir suudiigaka, nekaa istajaa Latvijaa. Kads prieks tur speleet, ka pie vadiibas groziem ir kautkads 13gadiigs puika, kurs visu zin, kaa izstaaties no kautkadas alliances, lai sanaidotos ar lietuvu un igauniju. Kad valdija namejs, tad vissmaz bija kautkada kaartiiba, bet tagad? hunna kautkada.

Vso vairs neliidiishu shajaa, stulbajaa spelee. Gign travians pat bija interesantaaks, vot tas bija fun :D

Link to comment
Share on other sites

rakstu kāds vispār izlasīja? linku taču ieliku! Samuraj, kas tad tu ar vairs nespēlē?

skam :blelohs: mēs aizgājām no PHX, jo nebija jautrības! lietuvu un igauniju pat namejs solīja karu!! to pat es vēl atceros un šamējā vēlēšanu prezentācijas. Jā kaut vai 10 spēlētāji atgriežas, bet tas arī ir kaut kas, nekā NEKAS!!! pēc bildes jau izskatījās vecāks:D

Jā mani uzskati ir tādi, ka vajadzētu igauniju no kartes noslaucīt, kamēr puse krievijas ir okupēta, jo krievi tagad galīgi švaki ir!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...