Jump to content
GIGN Forum

Epix Ban Enfuego


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Epix es iisti neiebraucu tavaa prikolaa? Read above!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 63496

| ADMINS: Epix

| NOBANOTAIS NIKS: enfuego777

| NOBANOTAA IP: 95.68.123.116

| IEMESLS: bans

| UZLIKTS: 15.09.2010 22:42

| Uzlikts pirms 7 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/

Man unbans bija, laikam tu esi gign graamatvedis, un gribi lai es suutu SMS lai unban?

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Lab aizsuutiisu tev to SMS. Lai kluust tev labaak ap sirdi:D Es gribeedams to nevareetu tev pieraadiit! Nu es saprotu, ka tu pildi savus pienaakumus, bet ja nopietni buutu sapratis un nebanojis tizli!! nesmu taks nekads skolnieks! Un taada reasona nau ban, vismaz buutu uzrakstiijis reason!!!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Nu ve4i domāju, ka esmu jau visu izskaidrojis! Man uz šo vasaru atnāca sievas brālis pieskatīt manu meitu, kā jau skolnieks spēlē CS un es viņam stingri noteicu nespēlēt GIGN! Kā jau skolnieks nokačāja no neta čītus un pa kluso spēlēja ar wh css gign, un domāja, ka es neko neuzināšu! Un tas ir vienmēr , ka sīkie bra4kas pažiznji rada problēmas! Es jau te sen kapāju un loģiski, ka es ar čītiem neietu spēlēt gignā, es zinu, ka nēsmu PRO un nekad tāds nebūšu, bet pēc darba mana vienīgā atpūta ir paspēlēt CS un nevis šur tur, bet tieši gign! Mans dienas grafiks-->>

-->no rīta pieceļos meitu aizvedu uz dārziņu, pēc tam mazāko meitu aizvedu pie auklītes, pēc tam es eju uz savu darbu, pēc darba atkal eju pakaļj meitai uz dārziņu, pēc tam pakaļj otrai meitai pie auklītes, un pēc tam es eju uz mājām! Mana sieva arī strādā maximā par pārdevēju, tākā mana dzīve atšķirās no CS spēlētājiem, man ir daudz par ko rūpēties, tapēc mana vienīgā atpūta sanāk pie datora paspēlēt CS. Vai nu vienīgi, kad sievai ir brīvs tad es dzeru:D Man ir slikta pieredze saistībā ar Drugs, un dažreiz ir baigā depresija, vienīgi CS palīdz noņemt depresiju!

Ceru ka jūs mani sapratāt! Ceru ka šeit neko lieku nepateicu esmu atklāts cilvēks, un dalos ar savu pieredzi, es domāju, ka tādi, kā es pārsvarā CS nespēlē! labi viss esmu ierāvis un brīvi runāju!!!:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...