Jump to content
GIGN Forum

Bans


RoberT^
 Share

Recommended Posts

-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: l1nk1n

| IEMESLS: met citur

| Terminsh peec 4 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "met citur, termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"met citur, termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi konso

Labi uz taam 4 minutem pieejaaat,

Spelejam mapi fy_iceworld

Administrators l1nk1n raksta

"l1nk1n tells all: pa augshu nevar!!!! ork he OFF!!! flash off!!! "

@ war3

Un nav piermaa reize, kad ja viniema kaut kas nepatik vai vinu saak shaut nost, tad vins aizliedz spelet ar ieroci(botgun)/he/flash..

Kkaads sviests, kapec es iceworda nevaru mest flash, kad rusha eju? Oo

Link to comment
Share on other sites

l1nk1n tells all: pa augshu nevar!!!! ork he OFF!!! flash off!!! "

viss ir ok, ja admins pateica ka pa augshu nevar un ork he off.. tad vjg to izpildit, un nedariit taa.

link nu bet FLASH OFF ... tas ir jau par daudz ;/

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Kas pa fignju? Shitaa admins nevar teikt. Ja jau speelee, fiziski ir atljauts nopirkt he, fb un (manliekas) respawnojas augshaa. Tad to nedriikst admins aizliegt tikai tapeec, ka vinjam tas nepatiik! Te ir tas pats storijs par botganu. 98% besii, ka kaads ar vinju speelee, 2% speelee un priecaajas. Suudziibas ir bijushas daudz saistiibaa ar sho, bet vai tad kaut kas ir mainiijies? Nee! L1nk1n, tu vareetu uztaisiit topiku, kur vareetu worm'am luugt, lai diseiblo granaatas un liedz pieeju "augshaa", bet kameer worms neko nebuus izdariijis, tikmeer tu nevari aizliegt speeleetaajiem kaut ko shaadu dariit!

Link to comment
Share on other sites

Par augshaam un ORK he visi admini saka + ari speletaji pashi saka, ka neveelas ta spelet.

Ok par flashiem runajot. Zbis... 15sek max un raunds cauri... 4 flash ielido un ?

Ok, itkaa jau par tiem diseibliem jau sen un dikti esmu teicis. Es pat nez vai ir jeega prasiit.

Link to comment
Share on other sites

Uz pirmajiem 2 man bija vienalga, ja tas ir bik saprotami... Bet ka ne kaa tas ir speletaju iespeejas... Flash reali neatbalstu, kad nedrikst :( labi anyway, skatas pashi, tad izdomajat savu adminu starpa ko drikst darit un ko ne, jo bija viens intresants variants, kad taisija mape bug(azteka pa malam auksha) vienam administratoram, tas ir bugs liek slay/kick otram administratoram, kad nav taa, tam tas neskaitaas, ka bugs... Un tad speletajus pieradi viens adminisrators pie bagiem, a otrs pectam vinjus slajo... Es domaju nav svarigi kuri administratori vienkarashi vajadzetu atrast kopigu valodu, kur var ko var, kad var... :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī nekad neesmu sapratis šito variantu - nedrīkst šito/nedrīkst to [ieroču/granātu ziņā]. Ja jau nav uzlikts tiem liegums, tad drīkst izmantot. Ja nu vienīgi iet runa par vietām, kur nav paredzēts līst [pāris jumti, kaut kādas teritorijas ārpus kartēm]..

Link to comment
Share on other sites

Peec savstarpeejas apsprieshanaas ar wormu, macho un Pases nodaļas vecāko referentu nav vairaak atljauts adminiem izmantot adminkomandas!

Ja jau noteikumos nav rakstiits, ka ir kaut kaadi aizliegumi tad tu (admins) nedriiksti uzspiest parastam mirstiigam speeleetaajam savu gribu! Vari vinjam paluugt, lai taa nedara, bet uzspiest gan nav smuki!

Link to comment
Share on other sites

Es jau neuzspiezu, tas izskatijas ka paveeles formaa.

Par agshaam un ORK he visi vienmer iebilst un bljauj xchat.

Ok, par flash mok parshavu pari stripai, bet visa visumaa es rikojos ta ka parasti. Un redz tikai vienam ir problemas ar to !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...