Jump to content
GIGN Forum

10. Saeimas Vēlēšanas


vincister
 Share


Recommended Posts

NewsFlash here , Dambrovskis ar savu pasivitāti un kalpošanu SVF , ir iedzinis Latviju maksimāli lielas parādsaistībās , un ja viņš turpinās arī pēc vēlešanām parvaldīt valsti, tad Latvija būs ka - tas mazais puisītis , kurš mēģina iederēties starp krutajiem čaļiem, kuri par viņu smejās un atņem kabatas naudu!

Kura brīdi es teicu , ka jabalso par PLL?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bloodhunter, you were not missed here. In case tu neievēroji parādsaistībās Latviju iedzina visi pidari pirms Dombrovska, visvairāk jau resnais Kalvītis, tā ka beidz lūdzu dzīt PILNĪGĀKO HUIŅU. Viss, ko Dombrovskis ir darījis, ir mēģina kaut kā savilkt galus darbojoties ar to sistēmu, kāda te izveidota pirms tam. Ko viņam, vajadzēja nākt pie varas un pateikt - SVF, pišat dirst, mēs parādu neatdosim?

Es nesaku, ka viņš ir ideāls, bet viņš ir miljons reizes labāks par jebkuru no PLL un ZZS kandidātiem par krieviem nemaz nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaku, ka viņš ir ideāls, bet viņš ir miljons reizes labāks par jebkuru no PLL un ZZS kandidātiem par krieviem nemaz nerunājot.

Būtu devalvējis latu un no SVF būtu jaaizņemas maz, vai vispār necik.

Reāli , ja aiz ZZS un PLL stav oligarhi , tad aiz Vienotības zviedru bankas , un tad tik gaidi nākošo krīzi...

Link to comment
Share on other sites

Reāli , ja aiz ZZS un PLL stav oligarhi , tad aiz Vienotības zviedru bankas , un tad tik gaidi nākošo krīzi...

Blood , ja tu būtu kaut cik kompetents šādos jautājumos , tu zinātu , ka devalvācija ir pēdējais salmiņš aiz kā jāķeras , un Latvijas gadījumā devalvācija būtu liela kļūda.

Link to comment
Share on other sites

:lox:

Var redzēt, ka tādiem plāno galdiņu urbējiem kā tev jebkurš var uzspiest savu viedokli un tagad tu centies vel citus padarīt par muļķiem, pasaki kāpēc mans viedoklis ir sliktāks par tavējo? Tāpēc, ka tu tā nedomā?

Es tevi lūgšu neatbildēt uz šo un vienkārši apdomāt par to ko es te saku.

Link to comment
Share on other sites

http://fistfulofeuros.net/afoe/why-the-imf...n-is-a-mistake/

Jā, kaut kāds mistisks blogs ir baigais arguments, ko sarakstījis kāds ārzemnieks 2008.gadā. Pats raksta autors tur arī atdzīst to, ka devalvējot latu smagi ciestu visi, kam ir kredīts ņemts eiro valutā, kas Latvijā ir gandrīz visiem, tie nav tikai trekno gadu neapdomīgie māju, mašīnu un ceļojumu kredīti, bet arī kredīti, ko ņēmuši mazi uzņēmumi, lauksaimnieki, utt. Turklāt devalvācija bija jāveic vēl tajā 2008.gadā, kad Dombrovskis kļuvva par valdības vadītāju Godmanis ar Slakteri jau sen bija noslēguši pirmo vienošanos ar SVF un cēluši PVN visām precēm, arī lietām, kurām nevajadzēja celt... Turklāt rakstā ir minēts, ka pašreizējā politika padarītu mūs mazāk konkurētspējīgus, bet reāli tagad, pēc ilgiem gadiem, mums eksports beidzot pārsniedz importu un ražošana ir sākusi pieaugt. btw, tajā blogā pat virsrakstā ir kļūda vārdā - Latvija. ;) Mazāk skaties reklāmas, jo praktiski viss, ko tu raksti ir kā no "Latvija, mēs tevi dzirdam" un PLL avīzes.

T0masS, par ko tu runā?

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

hivemind - Es nevaru noticēt, kad tu visu laiku raksti kad "ka" vietā.

hmm.. tāda kļūda, acīmredzot, novērojama daudzu fruktu tekstos, bet nu protams, tikai NE tavējā.. :))

Beefs

man jau liekas, ka šis ir tas brīdis, kad lielai daļai jau acis ir atvērušās un saprot, ka tā darīt, kā iepriekš, nevajag. tāpēc arī tev ieteiktu tādas muļķības nedarīt ;) pa četriem gadiem daudz kas var notikt ar tādu partiju priekšgalā ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tevi lūgšu neatbildēt uz šo un vienkārši apdomāt par to ko es te saku.

Protams, tādam aprobežotam cilvēkam kā tu, miezi, patīk visas nacionālistiskās runas, ko Dobelis spridzina no tribīnes, un naivākie cilvēki uz tā arī uzķeras.

Protams man arī patīk vērot teātri, bet es vismaz filtrēju līdzi, ko gan nevarētu teikt par tevi.

Tā kā padomā tu vispirms, pirms dodies uz vēlēšanas iecirkni.

Tas pats ir attiecināms arī uz TB/LNNK.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...