Jump to content
GIGN Forum

Kekavas Menti Suka !


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hivemind, rādās, ka Tu no policijas darba zini tik pat, cik 99% komentētāju ziņu portālos. Es personīgi pazīsti vairākus kriminālpolicistus, pašvaldības policistus un zinu vairāk, kā raksta ziņās. Padomā, cik noziegumu tiek pastrādāts un par kuriem, no tiem, raksta ziņās? Tev, acīmredzot, nav ne mazākās sajēgas par to, kas tur vispār notiek. Un tas, ka finansiālie līdzekļi ir apgriezti, ir pats par sevi saprotams šajos laikos. Vecīt, filmas mazāk skaties.. :slap:

Labi, kad dabūsi pa mici, paliksi pie atlauztām tukša dzīvokļa/mājas durvīm, nesauc policiju. Tāpat, ja Tev kāds vienkārši izsitīs mājai logus, nolaupīs/nogalinās kādu tuvinieku. Pats gan jau tiksi galā. Novilksi pa sezonai no C.S.I un Skaitļiem, un pats tiksi skaidrībā. Tērēts es Tev..

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Labi, kad dabūsi pa mici, paliksi pie atlauztām tukša dzīvokļa/mājas durvīm, nesauc policiju. Tāpat, ja Tev kāds vienkārši izsitīs mājai logus, nolaupīs/nogalinās kādu tuvinieku. Pats gan jau tiksi galā. Novilksi pa sezonai no C.S.I un Skaitļiem, un pats tiksi skaidrībā. Tērēts es Tev..

Lumpy piemērs no dzīves. Braucu ar mašīnu caur pļavniekiem , redzu vecis velk ārā veceni no mašīnas un sāk dauzīt, es zvanu uz policiju un aprakstu situāciju un prasu pēc cik ilga laika viņi būs. Man pateica , ka viņiem nav laika braukt un viss. To tu sauc par labu policijas darbu ? Viņiem ir pofig viss. Lumpy par izmeklētājiem man nav ne mazāko šaubu , ka cilvēki strādā, bet ceļu policisti , pašvaldības policija un operatīvie darbinieki ir vienā kastē metami. Tāds operatīvais dienests mums nav vajadzīgs!

P.S. Man liekas , ka tu dzīvo cita realitātē! Te ir Latvija , te viens otru cenšas appist kā vien māk.

P.S.2. Es tev varētu 2 pilnas a4 lapas pierakstīt , kāpēc operatīvie darbinieki ir pēdējie pidari. + Es esmu runājis ar prokuroru(tagadējais ģenerālprokurors) pirms gāju pats uz menteni , viņš man skaidri pateica , ka ar tiem pidariem nav ko pīties un vienkārši samaksāt sodu , jo nav jēga oponēt operatīvajam dienestam , kur strādā bijušie apsargi un bandīti! Ko tu tagad vari man pateikt A ?

Da ko tu cepies, viņam tak māli galvā Brīnos, ka viņu nesit katru dienu par šitādiem debīlismiem diršot par "ārzemniekiem" (Tie, kas nedzīvo Rīgā) un pārējo sūdu, no kā ne sūda nejēdz

Un tu lauķi , ko tu dzīvē esi sasniedzis ? Gan jau sēdi un kasi olas ar vidējo izglītību , ja tāda vispār ir iegūta. Es varu atļauties dirst par konkrētām tēmām , jo es viņās esmu kompetents (cerams , ka šis vārds tev nebija par grūtu) ! Turpini novākt savus dārzeņus no laukiem un neatļaujies mētāties ar komentāriem , jo pats vēl dzīvo leiputrijā . Tu nu gan esi īstais zinātājs ne ?

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja nebūtu lauku, tu vārētu tualetes papīru ēst un sen jau būtu badā nosprādzis, kas gan tev nāktu tikai par labu smerdeli :) Nu gandrīz uzminēji, ir nedaudz augstāka par parastu vidējo un būs vēl augstāka, bet nu tev kā pediņam gar to nav nekādas daļas :) Es spriežu pēc taviem utubungas tekstiem, var tak redzēt, ka tu neko nerubī un tikai smalki dirs, jo tu vari nopirkt jauno aifounu un esi iemācījies nodirst pārējos, neapjēdzot kāds mēsliņš tu pats esi, šķiet, ka tu no laukiem neko nejēdz. Tu ne sūda nevari atļauties dirst, jo es ļoti labi redzu, ka tu kļūdies gandrīz par visām tēmām, par kurām tu te pļūti. Man varētu daudzi piekrist, bet es saožu, ka daudzi te nekomentē, jo nepatīk atbildēt uz tiem mēsliem ko tu raksti.

edic: un izklausās, ka tavs draugs prokurors arī nav īstais cilvēks, ar ko runāt. Arī es pazīstu šādus tādus cilvēkus no tām aprindām, esmu dzirdējis tieši pretējo, tobiš to, ka jāiet un jādara, nevis jāmaksā par katru sūdu. Ne jau amata pakāpe nosaka cilvēka kompetenci, bet gan tas, kā rubī fiška un cik maz lien dirsā citiem, lai tiktu augstāk :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:) Nu gandrīz uzminēji, ir nedaudz augstāka par parastu vidējo un būs vēl augstāka, bet nu tev kā pediņam gar to nav nekādas daļas :) Es spriežu pēc taviem utubungas tekstiem, var tak redzēt, ka tu neko nerubī un tikai smalki dirs, jo tu vari nopirkt jauno aifounu un esi iemācījies nodirst pārējos, neapjēdzot kāds mēsliņš tu pats esi, šķiet, ka tu no laukiem neko nejēdz. Tu ne sūda nevari atļauties dirst, jo es ļoti labi redzu, ka tu kļūdies gandrīz par visām tēmām, par kurām tu te pļūti. Man varētu daudzi piekrist, bet es saožu, ka daudzi te nekomentē, jo nepatīk atbildēt uz tiem mēsliem ko tu raksti.

edic: un izklausās, ka tavs draugs prokurors arī nav īstais cilvēks, ar ko runāt. Arī es pazīstu šādus tādus cilvēkus no tām aprindām, esmu dzirdējis tieši pretējo, tobiš to, ka jāiet un jādara, nevis jāmaksā par katru sūdu. Ne jau amata pakāpe nosaka cilvēka kompetenci, bet gan tas, kā rubī fiška un cik maz lien dirsā citiem, lai tiktu augstāk :)

Tu esi galīgi atsaldēts ? Es nesaprotu BLAD , kur tādi cilvēki rodas! Tu kastē esi audzis vai ? Ko tu pazīsti ? Reģionālo sētnieku valdes priekšsēdētāju! Tad jau ir skaidrs no kurienes esi radies, no tehnikuma vai no citas līdzīgas iestādes ,kurās dod profesiju jau kā pieredzējušam sētniekam , galdniekam vai citiem īsto lietu darītājiem. Tu vispār saproti , kas ir ģenerālprokurors ? Tu nu gan esi pilnīgs atmarozaks (Atvainojos iepriekš par šī vārda pielietojumu , bet savādāk personu nevar aprakstīt) . Kādā sakarā tu vēl kaut ko runā par iphone,es strādāju , lai to varētu atļauties . Tu sēdi ar savu minimālo algu tālāk un turpini urbt savu šauro galdiņu ! Vairāk neatbildēšu uz taviem reply, jo viss jau ir skaidrs!

Link to comment
Share on other sites

A moš Tev ar uztveri un faktu interpretāciju kaut kas nav kārtībā? Puse no Tevis minētājiem gadījumiem liekas tik pat lieli Minhauzena piedzīvojumi, kā DJ Stay aprakstītie brīnumi. :superlol:

P.S.

Ļoti gribētos ticēt, Tevis teiktajam par tagadējo ģenerālprokuroru, tikai izklausās pēc pilnīga nonsensa.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Āhahāhā, sanāk, ka visi, kas reiz ir mācījušies RTU ir pilnīgi atmorozaki :D Tu reāli apjēdz, ka tu nodirs desmitiem tūkstošus cilvēku LV vien? Un tā kā es vēl citur studēju, tad skaits dubultojās :D Kas tev teica, ka es no minimālās algas dzīvoju, puņķausi? Varbūt es dzīvoju labāk par tevi, bet es vismaz neesmu tik retardēts, lai to stumtu ģīmī sētniekiem, galdniekiem un citiem savas maizes pelnītājiem. Es ceru, ka ar tevi notiks kaut kas nelāgs, ja tu šeit patiešām raksti to visu nopietni... Es zinu diezgan daudz, tu neesi mans pasniedzējs, lai man tev definīcijas būtu jāskaidro, bet nu jābūt ar smadzeņu defektu, lai pašam ģenerālprokuroram (hehe, man niks tāds KSO agrāk bija, tagad vienkārši generaalis :>) nāktu ārā tādi vārdi par attiecībām ar mentiem, labāk maksāt, nekā darīt... hā, nu tas ir smieklīgākais, ko esmu lasījis no taviem marasmiem :)

Link to comment
Share on other sites

:D Vardu sakot man gadijas sadi ! Ejot uz veikalu pec smigas satiksu 3 personas kuras man vnk sakot ir zb un gribas, lai to4na nospragst ! Un kad saku tur ar viniem strideties + grustities piebrauc menti itka viss OK un prasa kipa datus es pasaki vardu uzvardu personas kodu ! Un vini parbauda Un bled tie kropli pasaka ka man ir 5 dienas veca pase Un sak pist galvu ka jabrauc uz iecirkni jaraksta protokols es saku "Bez sen4iem nefiga !" Pasauc sen4us uzrakstu protokolu un tgd jamaksa sods 25ls ! Vnk sakot OMG psc kur smadzene 5dienas veca pase ! Vnk psc kas notiek ar latvju ? O_O Aceros vel pirms 2 gadiem sedeju dzeru alinus un menti vnk sasveicinajas ! Vnk sakot LATVIA suck pedeja gada laika ! + Kursh izdomaja LAPK 186p. 1.d

>Yo, vechi, menti suukaaa, menti vispar lasharas. Skatieties es esmu kruts, es lamajos uz mentiem, REBEL 4 LIFE!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...