Jump to content
GIGN Forum

Acc


lmz
 Share

Recommended Posts

EDIT: Nav arī jēga rakstīt forumā tos savus murgus, nu nav .

ja vsjo ponemaju,nu smotri delo takoe u mnogih estj acces nu oni uze ne igraju a esli igrajut to o4enj redko tak snjatj flagi i datj tem kto igraet postojanno ladno ne mne tak drugim,mne glavnoe 4tob porjadok bil a ne acces.vremena menjajutsja i vsjo menjaetsja ljudi prehodjat ljudi uhodjat,ne budet vsjo derzatsja na starinkih igrokah dajte dorogu drugim molodim,esli 4toto ne tak pojdjot mozno vsegda flagi snjatj,pojmiti eto.ili tut hotjat tak ja ne igraj nu acc puskaj budet tipo vot ja admin 4tob znali .psc zadumajtesj administratori

Link to comment
Share on other sites

lmz, starp citu cik zinu, tad neaktīvajiem adminiem ar tiek noņemti flagi un ik pa laikam nāk klāt kāds jaunais un lielākā problēma jau ir tajā, ka tieši tie jaunie admini pazūd atrāk nekā izbijušie vecie. Visiem ir vēlme, lai ienākot uzspēlēt cs būtu kārtība, nebūtu čīteru, abjuseru un visādu citādu otmāru uz serveriem, bet ne vienmēr tā sanāks. Ņemot nost vecajiem un dot katram jaunajam, kas uzprasa acc ar nav prāta darbs, jo daudzi, kas te raksta uz tiesībām tiešām nu ne aca galā viņas nav pelnijuši.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...