Jump to content
GIGN Forum

Internet Problēmas.


gign member
 Share

Recommended Posts

Tākā sadaļā "Problēmas & risinājumi" ir netik laba aktivitāte, bet varbūt es kļūdos un vienkārši man negrib palīdzēt, tad es uzrakstīšu šeit, lūdzu nepārmetiet topiku uz "roblēmas & risinājumi" , jo atbildi atkal gaidīšu 3 dienas :(

Problēma ir sekojoša, tika nopirkta jauna kaste, viss bīja forši, ieienstalēju windows xp, pēc tam pārmetu no flaškas uz jauno pc win7, bet kad grasījos ieiet internetā viņš nebīja :( Saliku visas ip pareizi iekš Internet Protocol (TCP/IP), parādījas 100mpbs, itkā internets ir, bet, kad gāju pašā internetā nekas nenotika. Zinu to ,ka neloģiski paskaidroju, bet varbūt kāds sapratīs, kas pa vainu varbūt sapratīs mani un palīdzēs man :)

Tagad sēžu uz vecā pc.

ja kādam tur intresēs vai man ir dinamiska vai nemainīga ip, tad atbildu uzreiz , nemainīgā.

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

Kā jūs to nesaprotat, ka tagad es sēžu uz vecā pc un nezinu , ko darīt :(

tenchy, jā, ja vari palīdzi, rekur parametri pc, varbūt zināsi, kuru tieši lan driveri jākačā

MB Asrock nForce 630, PCIE, LAN, 5.1 HD sound, GeForce 7025 on HLTV DDR3

2048MB DDR3-133MHz Hyper Kingston

HDD 500gb/16mb SATAII NCQ Hitachi

VGA ATI HD5670 1GB GDDR5 Gigabyte HDMB

DVD+/-RW DL SMS SATA

PSU 450W ANS

Athlon II x3 core 9000MHz AM3 440

nGear, nedomāju, ka tie sūda softwari palīdzēs, tikai kaitēs manam PC!

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

"nForce"

nGear, es tad sapratu, ka man jākačā viens no tiem driver meklētājiem, un visu ieinstalēt , kas nav ieinstalēts? :)

btw iesaki kuru no viņiem labāk kačāt, lai es zinu :)

Tātad ir problēma, ieinstalēju Driver Genius, sāku meklēt gādus draiverus, vajag, bet tak , lai nokačātu vajadzīgos failus/draiverus vajag internet... ko darīt?

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

parādījas 100mpbs, itkā internets ir, bet, kad gāju pašā internetā nekas nenotika.

dumes, tīkla karti jau kompis sen ir atradis.. iespējams tev provaideris piesien tikla kartes mac addresi.

kas tev pa provaideri?

aii, tas tak hwans :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...