Jump to content
GIGN Forum

Brute Force Attack


DoubleT
 Share

Recommended Posts

nē, nē Tēma nav saistīta ar urķēšanu ( hacking )

man iedeva pieeju adminCp, lai saglabātu failus un DB uz sava PC, un veiktu izmaiņas dizainā utt.

pirmajā reizē laikam bija nepareiza parole ( iespējams, ka bija pareiza, jo tobrīd Proxy nemēģināju ) un netiku klāt tam panelim.

Man atsūtīja vēlreiz un pamēģināju ieiet, bet cPanel 11 izmeta, ka mēģinu taisīt brute force attack, un neizdodas ielogoties.

Pamēģināju caur proxy ( hidemyass ) ieiet CP un man izdevās.

Mēģināju caur FileZilla pieslēgties pie FTP, bet pēc veiksmīga ziņojuma par user/pw izmet, ka neizdodas pieslēgties serverim.

DB dabūju caur phpmyadmin, bet failus Cp nevaru un FTP arī ne.

Ja kāds ir darbojies ar cPanel 11 varbūt zin, kur saglabājas log vai kas cits, kas ieraksta manu IP un nosaka, ka mēģinu brute force.

Link to comment
Share on other sites

DP!

Izdevās atrisināt.

Ja nu kādam kādreiz ir tādi pati problēma tad dariet sekojošas darbības:

Atveriet savā pārlūkā settingus ( vietu, kur varat rakstīt Proxy serveri ) - manā gadījumā lietoju gChrome un šī sadaļa atrodas: Iespējas -> Zem pārsega -> Mainīt pilnvaras ietatījumus. Un logā, kas atvērsies zemāk būs LAN settings.

Ieķeksējiet lai lieto proxy un sameklējiet proxy IP adresi - http://www.hidemyass.com/proxy-list/

Ievadiet proxy IP un portu un spiediet OK.

Refreshojiet kādu lapu, lai redzētu vai IP darbojas.

Ja nē, ievadiet citu.

Ar PROXY iespējams doties lapās, kurās bloķēta jūsu IP, veikt atkārtotus balsojumus kādā lapā ( katru reizi mainot IP ) utt.

Lūdzu aizslēdziet tēmu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...