Jump to content
GIGN Forum

Bans @papa


TOO PaPa
 Share

Recommended Posts

[Pieeja liegta]

BANA ID: 58661

ADMINS: JUICE?! grape drink, baby.

NOBANOTAIS NIKS: Come TOO PaPa:P

NOBANOTAA IP: 91.190.40.136

IEMESLS: wh

UZLIKTS: 19.07.2010 16:25

Uzlikts pirms 11 minutem

Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

Info webaa: http://www.gign.lv/ban/58661

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku!

Viss sakās ar to,ka es smuki paņēmu-JUICE?! grape drink, baby.

Tad viņš iegāja spec un mani petīja, es tā centos izradīties, ka man būtu wh, bet nekā nesanāca. :/

Un tad viens moments kad admins amnij vai kkā tā viņam niks aizgulējies respā un skrien uz plantu, bet es būdams atraktīvs Ct's jau esmu rush caur rampu un rush caur muguru , kad izdzirdu viņu un šauju jau pa defu pirms viņš mani dzird! Ja paklausīsities tad paši dzirdēsiet,ka tur ir elementāri dzirdams, kā viņš skrien un kur ir. :)

Gaidu pēc iespējas atbildi, jo gigna esmu iespelējies jau pārs dienas un pa top15 sitos.

GL

Link to comment
Share on other sites

viss sākās ar to, ka diez gan uzticams spēlētājs unrealname ieteica, lai tevi paskatos, protams, reakcija tev ir (bija) "lieliska". ieliec demo, labprāt noskatīšos netikai redzētos brīnumus, bet arī kā tu tiki pie tiem ~13 fragiem pirms nesāku skatīties :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-07-19...604-de_nuke.zip

Ev puika ko Tu spregā virsū?

Es nēsmu vainīgs,ka Lv vienīgajas serveris kuram demo ieraksta kā weekly-cs.gign.lv-1007191604-de_nuke.

1dienu esmu forumā un iepazīstos ar apkārtni, tpc nevajag virsū braukt, bet gan paklusēt un pamacīt, kas un kā.

Un man liekas viss ir izsklastīts sikāk jau: Info webaa: http://www.gign.lv/ban/58661

Edited by TOO PaPa
Link to comment
Share on other sites

Kad spēlēju daudzi bļaustijās, ka šamam wh, bet es paskatījos nekā nebija. Pēctam ienāca chillside un teica, ka ar šamējo spēlējis mixus un tur tiešām neko neatradīs. Tas tā zināšanai bonusā.

Link to comment
Share on other sites

Nesapratu, kur tur kaads wh bija 3 , 5 un 9 raundaa, jukka ne visi seezh uz irc lv, tavaam zinaashanaam ir taads kaa quakenet un GameSurge arii..

p.s. Juka es 4oti dzirdeeju, ka tur pie kastes saakuma bija kaads movement, runaajot par to granaatu, paspeeleetu vairak cw, tad ar saprastu, kad granaatu taa tur iemest ir normaali, reaali tu tagad parastas speeles faktus pataisi par nereaalajiem wh momentiem..

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

paskaties , vislabāk var redzēt ka 9 raundā viņš stāv ielā un neiet tālāk jo ar wh redz ka čalis aiz kastes sēž kautgan radarā nedaudz tālāk ir savējies. tas būtu , radaru viņš neizmanto. ir velviens raunds kur amnijs ierusho rampu un papa aiz viņa un nepamana ka amnijs ierusho un taisa prostrelu , isak sakot radaru neizmanto bet vadās pēc krāsiņām. kā arī perfekti iemetot granātu ielā pa kreisi sienas stūrī. tas ir īss kopsavilkums par pāris raundiem , domāju ka pārējos nebija jēgas skatīties. ja skatīsaties ar kubiem redzēsiet entos variantus ar granātu , kad paņem rokā granātu un skrienot ātri noswitcho pret ieroci jo ar wh ierauga ka čalis tulīt izskries , nerunāju par skaņu , jo momenti ir tālumos.

chillside , es neko neteicu par irc.lv bet par mircu.

ps nav jau tā ka man nav vienalga , vienkārši to es spriežu spēlējot tieši cw :) cya

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

chillside , es neko neteicu par irc.lv bet par mircu.

ps nav jau tā ka man nav vienalga , vienkārši to es spriežu spēlējot tieši cw :) cya

Klau tu esi kkads newejs zadrots? :lohs: :lohs:

9rounds:ielā stavēju,jo no muguras nācu un vissi pa ielu ardijās. Un man nebīja jauzstraucas pa muguru! Un Tu wh man vari necensties uzmest uz 1 momenta pa vissu mapi. :superlol: Pa amniju runājot Tu apskaties ar wh kā viņan precīzi lodes lidoja. :10cm: neviena pat viņan netrapīja un,ja Tu acis ieliksi pierē ;/ tad redzēsi,ka es vienīgais tur neberu! Un pa irc runājot Tu pats mani vakardien sauci uz cw :lolza: :lolza: :lolza: :lolza: , bet es Tev asaucu, jo teicu,ka man irc ir nobrucis. :D:D:D Takā sēdi bikses.

Link to comment
Share on other sites

ne man spriest , es vienkārši saku , ka tev ir WH , ja kāds būs uzēdies uz tevi tad to pierādīt būs diezgan vienkārši nokačājot citu demo kur tu spēlē kad serverī nav adminu (esmu pārliecināts , ka tur varēs kautko atrast) , takā tu spēlē bieži , demo failus ar tevi nebūs atrast grūti. es vienkārši saku , ka tev ir wh. par cik es nespēlēju tu man netraucē , ja arī spēlētu nedomāju, ka tu man traucētu , taka man poh :) ja man nebūtu vienalga es pameklētu demkas :)

+ nemurgo , ka es tev kādus cw esmu piedāvājis spēlēt :)

atcerējos vel vienu momentu , kur tu pa CT esi rampā , protams čalis izskrien , neskatoties uz tavu prefire čalis aizskrien aiz kastes un nemaz nezinot ka tur lodes neiet cari , smērē pa kubiem , ka maz neliekas ;)

Link to comment
Share on other sites

Da labi čali, kāds tev tur cw? :DDD

tu vnk tik stulbi tur spēlē. Pārliecinoši ar HE skrien rokā, kaut normāls spēlētājs paskatītos vai tur kāds nav.

Tad vnk vienu roundu skrien cauri visai rampai neskatoties apkārt, jo laikam nejūti teroru smaku, bet nākošajā jau skaties katru stūri un saod viņu klātbūtni. Kaut kādas debilas pauzes tev tur ir. Skrien, skrien apstājas, pastāv 2sec, skrien tālāk.

Patika kur vnk tu skrien terroriem mugurā. apšauj visus un sastingsti, jo sajuti, kad čalis aiz kastes ir?

Nu man patīk mans dgl skills nesūdzos par viņu x)

Ja gribi unbanu ej pasūti viņu, laikam te varēja =]

Link to comment
Share on other sites

Sen bija aizdomas par viņu. Iešu demku skatīties!

P.S. noskatijos 3 raundus, un pietika! Wh 100%, 3 raunds it īpāši. Tik smieklīgs tu esi, prefire uztaisiji, un negāji tālāk kad redzēji ka čalis aiz kastes. :)

permanent ban!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...