Jump to content
GIGN Forum

Bans?


jammetti
 Share

Recommended Posts

Pēdējo reizi, šajā serverī, spēlēju pagājušā gada augustā, pēc kā CS biju metis pie malas.

Nesen gribēju uzspēlēt, bet, ejot iekšā serverī, man izmet šo:

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 23216

| ADMIN: condigo

| BANNED NAME: h0w ?!?.

| BANNED IP: 84.245.208.47

| REASON: wh

| TIME SET: 2009-06-20 17:28:45 (392 days 21 hours 22 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/23216

+-------------------------------------------------------------

20 jūnijs? Es esmu pārliecināts, ka vēl jūlijā un augustā es tiku iekšā un spēlēju. Nav tā bišķi neloģiski? Statistika, tā izskatās, ka ir restartējusies, tādēļ pierādīt neko nevaru.

Vienīgi liekas dīvaini, ka man stāv bans. Moš, IP adrese pirmstam bija cita, tagad man piešķiebta kāda čitera IP.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?act=SR&f=10

Mana IP adrese vairāk nemainās jau labu laiku.. Vispār ir bijuši tikai 2 gadījumi, kad tā ir nomainījusies.. nezinu kādēļ, bet esmu piefiksējis, ka 2x tā ir mainījusies.. . tāpēc.. man nevajag dabūt stacionāru IP, kura nemainās, kā arī restartēt datoru.. jo šī IP man stāv jau kādu pusgadu vai vairāk!

Link to comment
Share on other sites

Nekas cits Tev neatliek !

Pārējie varianti ir vai nu saistīti ar naudas tērēšanu, vai arī 30 dienu laikā pēc bana uzlikšanas jāpierāda, ka neesmu vainīgs [30 dienas jau sen ir pagājušas], kā arī demo man nav.

Es jau tikai prasu noņemt banu, jo pats neesmu atrāvis to. Principa pēc. Ne jau tagad maksāšu 2,57Ls, lai noņem banu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau tikai prasu noņemt banu, jo pats neesmu atrāvis to. Principa pēc. Ne jau tagad maksāšu 2,57Ls, lai noņem banu.

Option samaksaa 2,57 par nika registraciju un megjini sarunat, lai tev uzliek iespeju apiet banu, k-gan pirms regoshanas megjini sakontakteet ar kadu no admieniem, kursh var uzlikt sho opciju !

So tu varesi apiet sho konkreto banu + tev ejot caur konsoli buus slots !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...