Jump to content
GIGN Forum

Automasina


kedshoot
 Share

Recommended Posts

Nu ja salidzina to, ka var dabut puslidz normalu masinu ar paterinu 8l, tad ta 5litru starpiba uz 100km atstaj diezgan ieverojamu robu budzeta.

NU bet tapat zem 10l tas bembis nerij. Katra zinja, vienalga paldies par ieteikumu ;)

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bmw variants tev jau sen atkrīt jo bembis ēd ap ~15l

un vecākiem motoriem benzīns ēdīs daudzreiz vairāk nekā jaunai tas būtu ap ~20l

ja nēesi nedaudz dīvains tad skaties uz volvo,opel vai nissan

post skriptum

ā un 5l uz 100km pa 900ls vari sapņot tālāk un vēl atkarībā no vecuma/nojāšanas

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

un vecākiem motoriem benzīns ēdīs daudzreiz vairāk nekā jaunai tas būtu ap ~20l

ja nēesi nedaudz dīvains tad skaties uz volvo,opel vai nissan

post skriptum

ā un 5l uz 100km pa 900ls vari sapņot tālāk un vēl atkarībā no vecuma/nojāšanas

Jocigs Tu esi. Uzskati, ka visi bmw ed ~15, 20litri? :D

un par tiem 5l bija domats savadak, ta bija starpiba, starp pinhead piedavato bmw un 13l un starp maniem velamjamiem 8-9 litriem uz 100km.

Edit: nezinu, drosi vien esmu divains, bet uz opeli jau nu tiesam netemeju, kautgan omegai nav ne vainas, esmu braucis, bet zimols jau dara savu...

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

un vecākiem motoriem benzīns ēdīs daudzreiz vairāk nekā jaunai tas būtu ap ~20l

ja nēesi nedaudz dīvains tad skaties uz volvo,opel vai nissan

post skriptum

ā un 5l uz 100km pa 900ls vari sapņot tālāk un vēl atkarībā no vecuma/nojāšanas

Ko tu pipe?

Link to comment
Share on other sites

:D

un par tiem 5l bija domats savadak, ta bija starpiba, starp pinhead piedavato bmw un 13l un starp maniem velamjamiem 8-9 litriem uz 100km.

Edit: nezinu, drosi vien esmu divains, bet uz opeli jau nu tiesam netemeju, kautgan omegai nav ne vainas, esmu braucis, bet zimols jau dara savu...

veciit 3.0 motors + automaats tur visi 20 ies :D

Link to comment
Share on other sites

Tā mašīna pēc tam vēl ir jāuztur un 7 sērijas bii em dabaljūu izmaksas ir kudiš lielākas kā tādam 5er vai 3er. ;) + tad jau labāk sēdēt parastajos benķos, nevis tādā, nopistā ādas salonā, kurā man kādu kauns būtu iekšā aicināt. Kā arī tas motors tiešām ēdis savus 15-18l.

Link to comment
Share on other sites

isteniba es te parlasot visu topiku tiko normali norecu dirsu :)

runajot par temu, normalu gazhamo var dabut arii pa 300ls, tiesa sanaks visticamak nedaudz pielikt roku, bet beigu beigas vis izmaksas <900ls un rezultata busi ieguvejs..

ja gribi lai labi izskatas un meitenem palielities varetu, tad jakraj naudinja vairak, jo vinjam pilnigi neko neizteiks 1.8T vai mazais sivens ar b16/b18 motoriem :)

+1 Kavacky'am golfiem tiesam nav nevainas, un ja rokas aug no pareizas vietas ar tiem var izdarit brinumu lietas, vinji ir ari ekanomiski, ja skruve pie pareiziem cilvekiem, nevis pie setas jura ar cirvi un amuru..

tie bmw ar 1.6 / 1,8 ir izsmiekls, 99% ir nojati lidz pedejam jo 100% ieprieksejie saimnieki domaja ka ir baigie sprinteri un drifteri un ir izdarijushi pilnigi visu ar to mashinu..

volvo bus dargi pa defu...

lielajiem motoriem isteniba nav ne vainas, ja tie ed nedaudz vairak ka sīkpirži bet toties tie negrib izšķīist tik atri ka mazie, ja iemacas braukt tie needis 20l+ ja tas ir aprikots ar gazi, tad problemas vispar nepazisi, pats vienu bridi vizinajos ar 3litrigu B omegu tomats + gaze pa defu, bija diezgan patikami :)

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Tas tā, tiem kosmonautiem, kas te par 20l runā..

Neiet runa, protams, par nojātu sūdu, kas rij benzīnu tikai tapēc, ka ir nojāts sūds.

te nejiet runa par svaigu nullīti vai sieviešu braukšanu bet par lietotu un palieto bmw vai pajautā kādam augstākesošajam kurš kautko vairāk sajēdz tad arī dirs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tatad galu gala lavos kardinajumam un vakar tika iegadata sen karota luude. Mazliet vel bus jaiegulda, lai noverstu dazus sikumus, bet ta esmu loti apmierinats. Paldies visiem, kas ieteica.

Masinu drosi vien vares apskatit gign tusaa. ;)

mazliet velak pievienosu bildes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...