Jump to content
GIGN Forum

Automasina


kedshoot
 Share

Recommended Posts

Labdien. Tatad uz augustu, t.i lidz gigna tusam velos iegadaties masinu, summa 800-900 ls.

Isti nezinu, ko tadu varetu panemt, bet velos pec iespejas labaku par so summu.

Pats itka temeju uz civicu hetcbeku vai kadu bambuku :D

Varbut Jums ir kautkas iesakams?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, nepatik man mazdas, turklat, si masina man nebus uz ilgu laiku, varbut kadu pus gadu tik, tpc detalu izmaksas mani ipasi neinterese.

Edit: Golfus ludzu ari nepiedavat.

Edit2: GB, Tu gadijuma nebiji tas calis, kurs sito nesen pats nopirka? Ja taa, tad, kapec megini tikt valaa?

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkart man vini ipasi nepatik pec skata, otrkart, nav tas labakas atsauksmes, par koka ratiem uzskata :)

Gribas kautko nedaudz stiligaku pec skata, golfinam jau itka nav nekada diza aina, laikam vienkarsi nesaista.

Katra zinja gaidu ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

shitas nep[atik, tas nepatik, beigas tu tapat nonaksi pie eko klases ar 1.6 - 1.8 max, to jau pec komentariem var maniit, pie tam kada shkjirba dizainaa, tie giolfi neizskatas nemaz tik traki un ja jau tev tik uz neilgu laiku tad tas jau vienalga, protams, ja prioritate, lai mazaas miiztu karstu no tava autinja(pa 900ls? ka tik ne arii :D ), tad protams cita lieta, bet summaa mersis ir way to go, ja tehniski viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Bla Tu vienmer tadu gudrinieku telo!

Vismaz paskaties, cik reali te ir ieteikumi un ko man darit, ja man sis ieteiktas masinas ipasi nesaista?!

Mersim nav ne vainas, bet loti saubos, ka visn ir ideala stavokli, jo tik zema cena ir mazliet unreal tadam autinam, kaut vai vins ir laba stavokli, lidz tam bridim, kad man bus tada naudu, vins jau noteikti bus pardots!

Un kas vainas 1.6 - 1.8 tilpumam, es autina taisos uz stripas likt vai kaa?

Link to comment
Share on other sites

Deadalive, Tu laikam braukt nejēdz ja ar 1.8 nevienam garām netiec. :lolza:

kedshoot, es tev ieteiktu nepirkt kaut kādu lūzni uz neilgu laiku, bet gan pakrāt un nopirkt mašīnu, kura tiešām patīk un ar kuru Tu arī brauksi ilgi. Tas ka tevi neinteresē detaļu izmaksas ir vienkārši super, jo ja tu pērc mašīnu pa 900Ls, Tu notiekti viņu dabūsi paskrūvēt!

Link to comment
Share on other sites

Nauda man bus lidz gign tusam.

Svax, nu pa 900ls var nopirkt ari normalu masinu un saubos, ka pa to pus gadu es vinu dabusu baigi daudz taisit.

Varbut liksies smiekligi, bet crx ari kautka neder. :D Masina jau forsa, spridzeklis, bet, tomer vairak sliecos uz audi b4 vai varbut sanaks bmw 1.8is dabut puslidzlaba stavokli. Butu jau baigi forsi, ja tas mersis lidz tam laikam netiktu notirgots...

Link to comment
Share on other sites

Pērc bmw e34 ar tavam maciņam un vēlēm atbilstošu motoru. Tādu kā ali :))

Btw, nebūs žēl nodot metālos, kad būsi sasitis!

p.s. uzliec normālus ljitakus, nopulē orģinālo krāsu, un tik dragā.

p.s.s http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=5048

es domāju ideāli - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/525/bkldg.html

Edited by njasa
Link to comment
Share on other sites

Par so variantu ari biju domajis. Ta jau tavs piedavajums ir labs, nenemot vera to, ka vinam ir 2.5 katls.

Izdomaju, ka kad bus si summa uz rokam, tad uz to doto bridi bus ari vieglak izlemt, no visiem piedavajumiem, jo kas zin, varbut kadam ta krize vel smagak iespedis un vares kautko tiesam labu dabut.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...