Jump to content
GIGN Forum

Omg Tik Nenormāli Karsts!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Šodien pļāvu zāli nelikās nemaz ,tik karsts. Istabā sēžot gan ir švaki, ik pēc 2 stundām jaiet dušā.

P.S. Kūdras purvos strādāt šogad ,laikam modē. Padsmit kilometrus aiz Talsiem, uz Dundagas pusi ar varot rukāt purvā.(Sola 600 LS mēnesī,kam gan neticu.)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

P.S. Kūdras purvos strādāt šogad ,laikam modē. Padsmit kilometrus aiz Talsiem, uz Dundagas pusi ar varot rukāt purvā.(Sola 600 LS mēnesī,kam gan neticu.)

Nedirs, ja tu normāli šancē un nedzen luni, vai ari neguli savā kartē tad savus 600 ls var izcelt uz papīra. Tur ir daži tādi kas ceļ arā pie 900 ls papira, bet tie ir širmnieki kas tās visas 8h arī strādā bez atpūtām.

Link to comment
Share on other sites

Padure? ;DD

Jo visi vasarā var laist luni pie jūras.

Un kurš šajā laikā guļ ar segu?

Jau ar palagu segties ir karsti.

vispār bez nekā. ar neko nesedzos, nevar taču izturēt.

Zinu džeku, kurš pārvācies uz savas mājas pagrabu, arī labs variants, ja pagrabs ir apdzīvojams.

man pazīstamam privātmāja, un šis vakarā iznes segu laukā un guļ sētā uz tās. kā es viņu apskaužu.

Es ceļos 4, un 5 jau esmu darbā. Kad biju uz jumta [ strādāju celtniecībā ], tad bija tā just shoot me already bet nu ja strādā no 5:00-13:00 tad pēc tam visa diena ūdenī ;]]

Link to comment
Share on other sites

Vienu vasaru pastrādāju purvā, man vajadzēja kraut tos klučus tādās metru augstās un 50 metru garās rindās, lai žūst, ja nemaldos, par katru rindu deva 50ls. Līdz vēmienam tā vieta pieriebās.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Mans kūdras purvs atrodas Zirņos. Jākrauj tur briketes uz plēves, kuras ir jau iepriekš izraktas. Maksā 0,50 sant/par kubu. Mums vienā vagā ir ap 500 kubiem, to pa diviem mēs noejam 6 dienās, značit 250ls : 2 = 100 ( uz rokas). Un atpūtas mums gandrīz nav, ik pēc 3,5 pa 15min paņemam! Tiešām neticu, ka var 900 ls izķert pa mēnesi, vnk neticu! Vismaz mūsu purvā par mums brīnījās un jaunajiem lika mācīties no mums kā jākrāmē, jo reti kurš nedēļā var nojiet vagu, nepaņemot nevienu brīvdienu! Parasti tur visi vagu iet ap 8 dienām starpā paņemot kādas 2 brīvas dienas (10 dienās 100ls)

Link to comment
Share on other sites

Šodien jau tad kaut cik ciešami, nesaprotu kā citi var pastaigāt džinsos, pašam kājas slapjas, vispar kajas jau slapjas ejot pat šortos, bet nu šodien jau bīja labāk.. Atliek vel tajos +30 pasēdēt uz poda, vot tad sviedri līst..

Nesaprotu kā te kādam var palīdzēt kaut kāda peldēšana, atliek iziet no ūdens, nēsi vēl nožujis īsti, kad atkal jau svīsti! Vienīgais kas mazliet atvēsina uz pāris minūtēm ir pilnīgi auksta duša!

Link to comment
Share on other sites

Kautkas lidzigsgadijas ari armani. Nezinu kaa un nezinu kur. Sakam svinet draugam dzimeni no 5 dienas, beidzam 7dien. Pamodos 1 dien ar KARTIGU KLEPU. Nezinu vainiga pirts, ballja, diikis vai sports naktslaika + augts diikis, bet nu tagad mokos ar klepu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kā te kādam var palīdzēt kaut kāda peldēšana, atliek iziet no ūdens, nēsi vēl nožujis īsti, kad atkal jau svīsti! Vienīgais kas mazliet atvēsina uz pāris minūtēm ir pilnīgi auksta duša!

ir tādi atsevišķi cilvēki, kas defaultā visu laiku svīst un smird pēc sviedriem, varbūt tu esi viens no viņiem :D kaut kur medicīnā stradiņu laikos par to lasiju :) karsti jau ir, bet nu nav jau tik traki, vismaz nav ziema, lai gan arī to es gaidu, gribu gāzt pa kalnu.

Link to comment
Share on other sites

:D kaut kur medicīnā stradiņu laikos par to lasiju :) karsti jau ir, bet nu nav jau tik traki, vismaz nav ziema, lai gan arī to es gaidu, gribu gāzt pa kalnu.

Esmu viens no viņiem laikam - šodien tieši svelmītē vajadzēja ārā rukāt, liekas veseslu spaini izsvīdu. Lai gan kaut kur dzirdēju, ka cilvēks var līdz 15 litriem izsvīst dienā :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...