Jump to content
GIGN Forum

Omg Tik Nenormāli Karsts!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Aizvakar naktī ap divpadsmitiem Rīgā nogāza diezgan normāli. Kādas 10 minūtes uz pilnu klapi milzīgas piles bombīja pret zemi.

No rīta ne miņas no tā lietus nebija. Sutoņa kā parasti, sviedri tek un saule dedzina.

Būtu forši svaigs, ja nolītu un būtu 22-24 grādi, nevis uzreiz dod iekšās 31.

Link to comment
Share on other sites

Skolniekam skolnieka dzīve, tas nenozīmē, ka visi var visu dienu dzīvoties pie jūras. Šitādā karstumā gandrīz neviena darba vieta nav patīkama, kur nu vēl lai tur pavadītu pusi dienas. Kondicionieri reti kāds sev atļaujas, caurvēju taisīt ir bezjēdzīgi, jo tikai karstais gaiss cirkulē... Apslapināt dvieli vai pirms gulēt iešanas ielīst aukstā dušā ir vienīgais veids kā var mēģināt aizmigt. Dienvidos tagad dienas laikā ir ~ +45? C ( ēnā ) , tā kā šī vēl ir salīdzinoši forša vasara.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet, galvenais jau, ka pa nakti vismaz ir nedaudz vēsāks. No rīta tā vai šā jāceļās. Vienu dienu visi man liekas bija priecīgi, kad gandrīz visu laiku lija. Kā arī vakar nogāza tāds pamatīgs lietus, no kura pēc pusstundas vairs nebija ne smakas tikai pāris peļķītes.

Link to comment
Share on other sites

man te laikam vienīgajam šis karstums patīk, nekad neesmu mīlējis ūdeni, jo vienmēr viņš priekš manis ir bijis auksts, bet tagad beidzot varu normāli izbaudīt vasaras priekus pa ūdeni. tagad stilīgi gulēt ir bez segas ;)

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs čikstat. izbaudat vasaru! Ziemā sēdi mājas ar segām pie pc un neko nedarat, a tagad vasarā ko tik nevar sadarīt.

EDIT: Bābas arī nomainija biezos džemperus pret peldkostīmiem B)

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, cik te dzirdu, izbaudi vasaru. Ko gan tu teiksi par cilvekiem, kuri s'ada karstuma strada? Zinu daudzus, kuri tagad celas ap 3/4 nakti, lai stradatu laika, kad nav tik karsti, par laimi, man tik traki vel nav. Bet ne visi var priecaties un dzivoties pie juras/upes/ezera/da jebkadas udenstilpnes.

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

LOL! I found das solution!

Karoče - vakar eju pa ielu tieši žaronā un fak - man ir auksti! Aber kur prikols? Izrādās, esmu apslimis! :D

Tobiš - ja vēlies pačilot karstā laikā like nigga - tev tikai vajag saslimt! Nu nezinu - izēd pežu 5Ls vērtai maukai no maskačkas vai izdari kaut ko citu neveselīgu!

BTW - darbā kondiška nestrādā efektīfi vai arī firm atceras par 28 grādu likumu, bet anyway - 27.5 grādi konstanti!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:D

Man visu laiku tā ir. Drošības switch videnei vai CPU... hz... gribas atrast veidu, kā pacelt latiņu, jo TF2 nevar uzspēlēt nule jau 20 minūtes... Kā man kompis izrubās, tā bračim lago 3-5 min un otrādi :)

Link to comment
Share on other sites

+1 ceļos 2:50, tad 3:30 izbraucu, un 04:00 sāku rukāt, ir ok, bet kad saule iznirst ap 08:00 virs meža tad ir dirsā ( nu, glūži drisā nē, bet ir nepatīkami. 10:00 čista ir dirsā :D)! Smieklīgi, bet 08:30 jau var mierīgi sauļoties :D! Darbu beidzam 12:00, kad dabūjam pusdienas, paēdam un močījam mājās ( pa ceļam iebrizdami kādā ūdenstilpnē!)

P.S. Strādāju kūdras purvā, un tur ēnu ir grūti atrast!

Link to comment
Share on other sites

:D)! Smieklīgi, bet 08:30 jau var mierīgi sauļoties :D! Darbu beidzam 12:00, kad dabūjam pusdienas, paēdam un močījam mājās ( pa ceļam iebrizdami kādā ūdenstilpnē!)

P.S. Strādāju kūdras purvā, un tur ēnu ir grūti atrast!

cēsīs?

Link to comment
Share on other sites

Lol! Cik maksā? Es gribu strādāt ar jums! (nopietni! zb pussy darbs pie datora)

Beefs

:D)! Smieklīgi, bet 08:30 jau var mierīgi sauļoties :D! Darbu beidzam 12:00, kad dabūjam pusdienas, paēdam un močījam mājās ( pa ceļam iebrizdami kādā ūdenstilpnē!)

P.S. Strādāju kūdras purvā, un tur ēnu ir grūti atrast!

Link to comment
Share on other sites

Nus, jā, karstums ir pretīgs. Arī es esmu no tiem, kas ceļās 3.30 naktī augšā, lai 4os no rīta jau dotos uz darbu. Strādāju uz strojkas. Un mums jau ap 9iem sākas naturāls žarons + dunduru jūra. Pats tizlākais ir tas, ka nava nekāda vējiņa, līdz ar ko esi kā uz pannas :<

:muahaha:

Mee4T.gif

Edited by Palaidnis
Link to comment
Share on other sites

beefs at his best

šitāds karstums tiešām nav nekas patīkams, sen tik karsti nav bijis, glābjos ik pa brīdim dušā un tad sēžu pie maza, pirms 4 gadiem (vai kad te tā karstā vasara iepriekš bija) rimčikā pirkta ventilatoriņa. neteikšu ka baigi palīdz.

sapratu, ka baltajam cilvēkam nav lemts dzīvot tropos, nu ņe našo eto.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...