Jump to content
GIGN Forum

Omg Tik Nenormāli Karsts!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

OMG Es mirstu no karstuma, draudzenei besis un sīkais ēd nost! Pat aliņi (auksti) nevis palīdz, bet tieši otrādi, nosviedrē līdz nāvei.

Kādam nav tas pārnēsājamais kondicioniers? Esmu ar mieru īrēt 1.5Ls dienā! (10 dienas min)

Beefs

p.s. 45Ls mēnesī!! ;)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nesanāk nekas prātīgs par tādu cenu, ko nopirkt.

Moš kaut kādā cenuklubā vai ss.lv. A, savādāk normāli pārnēsājamie kondicionieri maksā pie 200 zivīm. :s

p.s. - karstums nav paciešams. Vakarnakts lietus jau iedvesa cerību stariņu, bet huj, no rīta atkal 27 grādi, par dienas 32 pat nerunājot. Jāpērk baseins.

Link to comment
Share on other sites

Ziemā visi bļauj, ka ir auksti. Draugos bija ielikts "kāda tur globālā sasilšana, te jau ir globālā atsaldēšana". Tagad visi vaid, ka ir karsti. Bet nu jaa, ir karsti. Sviedri tek pat guļot :lol:

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Aj cik labi, ka pa dienu man ir glābiņš jūrmalā vai ezerā. Pa nakti, piekrītu, nav izturams - pamodies sasvīdis. Tagad vienmēr, kad man ir par karstu, es iedomājos, kā ir pa ziemu, kad pretīgais sniegs sitas tev pret seju.

Link to comment
Share on other sites

tāpēc jāpērk tāds milzīgs rotorveidīgs gaisa dzenātājsūds, kas arī normāli atvēsina (tāds teiksim ir alberts pubā vecrīgā).

bet manuprāt žalūzijām, kas aiztur saules gaismu arī vajadzētu palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Varetu padalities tipos. Nakti, lai vieglak aizmigt saslapinat dvieli un liekat uz vedera/muguras un pa bridu seju saslapinat uzreiz cita lieta. Pa dienu saules puse istabam taisat ciet aizskarus un ieteicams ari logus, jo viss karstums ieksa no aras nak. Ja vel kautko atceresos editosu. Sulas saldejums majas sezot atvesina apmeram uz 30 min :P

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs čīkstat , brauciet uz jūru , ezeru un tur dzīvojaties visu dienu kā es , bet stulbums ir tāds ka no tās žaras nevar pagulēt visa sega pie kājām pielīp ibijo. Kaut šitāds laiks būtu līdz septembrim - jāizbauda vasara.

Ar senci no kkādas mašīnas paņemām ventilatoru un pielikām pārveidotāju-nereāli labi dzenā gaisu :) nav karsti

Edited by SuperS
Link to comment
Share on other sites

bet manuprāt žalūzijām, kas aiztur saules gaismu arī vajadzētu palīdzēt.

Es nez, man liekas, ka tās žalūzijas ir stipri pārvērtētas. It kā sola tur bez maz vai 8-10 grādu atšķirību, bet praksē kaut kā to nemaz nejūt, lai gan māja visu dienu ir ietīta pilnīgā tumsā.

Link to comment
Share on other sites

Bišķin sapisies. laikam tev nav tādas reāli izpratnes, cik varētu būt 15m.. :D

Bet par tēmu runājot, pa dienu jau ir diezgan vienalga, jo ja, kas var ieiet izpeldēties, bet nakts vidū celties un iet uz dušu gan ir pastulbi. Ideaļniks būtu, ja ap pusnakti nolītu tāds kārtīgs atvēsinošs lietus, tad uzreiz sajustu tādu svaigu gaisu. Bet par ko tādu var tikai naivi sapņot :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...