Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Es nesen Spelejo Viena Serveri "DOLE" tur ir Anticheats SSC... Pirms SSC Tur Bija Daudz Chiteru , bet tagad NEVIENA !!! Vareetu Shaadu Anticheatu Pievienot GiGnaa , JO es tur skatos kaa citi speelee, vini jau meerkjee galvaas jau skatoties uz sienas. Nu Neparprotami Chiteri, SSC = Jaa kaads ieiet ar kaadu no Chitiem Piem CD-Hack , tad vinjam 2-3min laikaa Buus bans. SSC taisa no taa speeleetaaju Screnshotus , Un ieliek SSC mape, vai ari var uztaisit lai WEBaa Pa Taisno Iemet, Bet nu liels retums kad SSC nenokjer Chiteru , IR SSC-HAKS bet uz vinja tikai straada AIMS , BET aimu nu protams ka visi redzees. Un Bans ..

----

NU tie kas REC tie Veelas speelet GIGNA bez 4iteriem...

Tie Kas ANTI tie labaak pashi GIGNa Ar 4itiem speelees !!

----

violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nesen Spelejo Viena Serveri "DOLE" tur ir Anticheats SSC... Pirms SSC Tur Bija Daudz Chiteru , bet tagad NEVIENA !!! Vareetu Shaadu Anticheatu Pievienot GiGnaa , JO es tur skatos kaa citi speelee, vini jau meerkjee galvaas jau skatoties uz sienas. Nu Neparprotami Chiteri, SSC = Jaa kaads ieiet ar kaadu no Chitiem Piem CD-Hack , tad vinjam 2-3min laikaa Buus bans. SSC taisa no taa speeleetaaju Screnshotus , Un ieliek SSC mape, vai ari var uztaisit lai WEBaa Pa Taisno Iemet, Bet nu liels retums kad SSC nenokjer Chiteru , IR SSC-HAKS bet uz vinja tikai straada AIMS , BET aimu nu protams ka visi redzees. Un Bans ..

----

NU tie kas REC tie Veelas speelet GIGNA bez 4iteriem...

Tie Kas ANTI tie labaak pashi GIGNa Ar 4itiem speelees !!

----

violent1.gif

60% (aptuveni) čīteru lieto pliku no-recoilu kuru ne ar kādiem skrīnšotiem nevar pamanīt. Un tu esi pilnīgs idiots un čītus sūdīgi pārzini, ja domā ka aimu var uzreiz pamanīt...

Link to comment
Share on other sites

60% (aptuveni) čīteru lieto pliku no-recoilu kuru ne ar kādiem skrīnšotiem nevar pamanīt. Un tu esi pilnīgs idiots un čītus sūdīgi pārzini, ja domā ka aimu var uzreiz pamanīt...

Macho tas tikai pieraada to ka vins neciito!!! laugh.gif

Edited by iLLy
Link to comment
Share on other sites

Nu labi macho tu varbuut labaak zini .. laugh.gif ! Bet No-Recoil var pamaniit.. !!! SSC var noka4aat www.dole.valsts.lv un dole.valsts.lv serveri Var izmegjinaat. !! Bet neiesaku tur palikt speeleet !! Tur Fufelis ... !! Bet tomer SSC labak aizsargaa No Chitiem neka CD .. Tagad taada situaacija GiGna ka pat nezini kursh 4iteris kursh nav.. !! Viens labs speletajs un parejie chiteri, un var sagadities ka to labo speletaju izbano un Chiteri paliek !!

--

NU es nezinu , Taa ir jusu izveele.. Es garanteeju ka buus labak nekaa ar CD !! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es pilniibaa atbalstu SSC !

buutu daudz labumu manupraat, boti vairs nevareetu bljaut: "tev WH, tu mani caur sienu atvaaci, utml, ja arii neticeetu vareetu iet un screenshotos apskatiities un aprauties

otrkaart, uz CD vienkaarshi jau ie piegriezies taas CD-hacku buushanas, cik ilgi var mociities un neuztaisiit aizsardziibu tie CD, un to CD-hacku dabuut var mazaak kaa 5min laikaa jebkursh n00bs kas draudzeejas ar guugles tanti.

par no-recoil runaajot, uz CD taapat nekjers to no-recoil, tad labaak taads SSC + screenshoti, adminiem buus vienkaarshi jaapieveersh uzmaniiba kaa cilveeki shauj i vairaak nekas thumbsup.gif

+ aizmirsu piemineet, ka SSC var apvienot ar HLGuard, tas labi paliidzot!(taa lasiju SSC lapaa)

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

neskaitot naktis, gignaa ir pietiekami daudz adminu, kuri to vien dara, kaa kjer mazos nelieshus... wink.gif shaubos, vai vajag to SSC...

patreizeejaa sisteema jau diezgan labi straadaa, un nav ko liet, ka SSC ir TIK labs... da jebko var uzlaust... radiisies pieprasiijums peec SSC cracka, vinjsh arii buus! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa juus nesaprotat.. !! ?? ar WH Nav Iespejams Tur Speeleet , nu ir Bet var redzet caur screenshotiem... !!! ieskatieties pashi www.dole.valsts.lv/screens nu laikam taa bija ... man vnk bans Uz To Saitu .. ://

Kapec Adminiem jaBano Visi ? SSC to Dara labi .. Agrak cs DOLE serveri Bija Daudz Chiteru kaa piem Te Tagad !! Pat Vairaak ... un Tagad tur retums kad kaadu chiteru ieraudzisi ., uzreiz visi savaadaak speeelee.. !! Varat ietesteet uz dole.valsts.lv un pashu SSC var Noka4aat www.dole.valsts.lv (Tani Dole server var aatri tikt iekshaa - connect dole.valsts.lv , ja raadaas Tjip jamaksaa par SLot tad RETRY , Bet tas ir Sudigs serv kaa es jums jau teicu !! Varat uzreiz pameginat tur ieiet ar CDHack , jo vienalga uzreiz tur BANS buus... !! SSC pats automatiski liek banus. Kaa es jau teicu ... Chiteri labaak speelees ar CD (+ CDhack.)

Es ar sakuma domaaju ka tas kaukaads SHIT , pec laika paspeeleeju un Taa tiiri neko tongue.gif .. Nu tauta esat aktivaki liekiet taksh REC .. Pashiem Buus labaak !!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

worm, bet ja adminu nav Online ??? Tad buus problemaatiski .. Piem es pats redzu ka kaads playeris ir Chiteris ... A ko es vinjam varu izdarit ? neko .. !!Adminiem Blauju ka tas ie 4iteris, a tie klusee ! 31.gif/ Uzliekot SSC pat varees redzeet kursh ir Lietoja Chitus Kursh nee... ! Mosh kaads UBER pro players Ar Chitiem speleja ar n00bs. rolleyes.gif Es sakuma ar teicu ka tas SSC ir SHIT... paspeleju Un baigi iepatikaas. Nebija Chiteru ..

Worm bet nevisus Chiterus tu speesi nobanot.. smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja neskaita uzlikshanu/cilveeku pieradinaashanu, tas ssc ir diezgan neslikts. Kaut vai taa pasha serika gadiijumaa. Tas ssc tieshi vairaak der taadiem gadiijumiem kad speelee labs speeleetaajs, kuru tur aizdomaas par chiitiem(wh).

Galvenai plus jau ir tas, ka ar ssc var ieguut neapstriidamus pieraadiijumus par wh smile.gif

Vieniigi dazhiem var nepatikt tas, ka lai ieietu citaa serverii, ir jaapaarstartee cs (vismaz kaadreiz taa bija).

Vel slikti tas, ka ssc nedod tieshu aizsardziibu pret chiitiem, bet tikai vaac pieraadijumus, taapeec vienalga vajag adminus kas banos. Bet ja taa padomaa, var teikt ka CD jau arii vairs nedod nekaadu aizsardziibu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

blink.gif Cold pareizi teikts.. BET jaunaja SSC 3,0019 var ari ar CD speeleet .. ! Un Banus Auomatiski liek par CD-Hack, CD-D , CD-Death , utt. . Bet var dabut valja to ka nemeklee tos Hakus, BET toties WH var atrast !!

SSC Anti-Cheat maz serv lieto , jo nav veel tik plashi izplatiits ! ...

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu kas taa pa apseestiibu ar to SSC... tev kaads maksaa pa to? smile.gif

aa un tev jau pateica, ka SSC neliks... taa kaa liecies mieraa! wink.gif

p.s. gignaa nav taadas probleemas, ka te bariem chiiteru skraidiitu, iznjemot naktis...

lai jau adminiem ir tas mazais priecinjsh pamediit... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu viens te teica, ka, ja raidiisies pieprasijums buus arii hacks!

liidzko shis hacks nonaaks admina rokaas, admins uztaisiis shii hacka cheksum - katram failam unikaals(ssc serverim liidz naak cheksum.exe ar kuru var uztaisiit), un pievieno chiitu ssc db, liidzarto ja ienaak kaads ar chiitiem ar taadu cheksum uzliek banu...

un par to, ka adminiem labaak kjert peec vecaam metodeem es piekriitu, beeet... ja nu admini chiito? es nevienu neapvainoju, bet nu daudzos serveros taa IR!

Link to comment
Share on other sites

new_silly.gif whitesnake... Tu baidies ka tu ar chitiem nevareesi speeleet ???? (es nezinu vai tu esi chiteris vai nee.) bet tieshaam .. Es gribu lai ir SSC un nebus chiteru a tie kas ANTI tiem poh jo vinjiem ar labaak ar chitiem speeleet !!! Taa nav ??? Uz jautaajumu var neatbildeet , jo 100% zinu ka atbildees" OO nee es ne4itoju" Tikai kaukaa te zin HS viena peec otra, un Uz sienaam skataas taka butu pats to sienu ceelis .. :// !! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...