Jump to content
GIGN Forum

Monitors Nesledzās!


MaFia.Tm
 Share

Recommended Posts

1. Hi All....

2. Man ir kaut kads (AMD) procesors un es to nolemu iztirīt...

3. Iztīrīju un tad nevareju to iebāzt atpakaļ tajos mazajos caurumiņos (kompī)....

4. Atnāca Sencis un pielika to procesoru klat pie kompa , bet kad sledz iekšā tad rādās tāds kjipa ( Stand By Mode) kjipa monitoram nepieiet elektriba , vai arī viņš ielagoja un neslēdzās iekšā...

Takā man ir Krievu kompis viņš rāda mazu zilu kvadrātiņu kurā iekšā rakstīts krievu valoda ( Energazbirigatelni rezhim )

SRY ka nerakstu krieviski , bet man te ljoti gruti ir uzrakstit krieviski....

Nu lūk tā...

Sanāk ka iztīrīju (AMD) procesoru un tad kad sledzu iekšā datoru paradas tas Enerģījas Taupošais režīms un melns ekrāns takā būtu izslēdzies!! Pat parasti kad monitors ir (ON) tad ir zaļa gaismiņa stūrītī , bet tagad viņš ir takā (OFF) , bet dators ir on!

HELP... >.<

Link to comment
Share on other sites

Nu es 1x biju saliecis tās procesora "adatiņas", kur tas liekas un tad arī bija melns ekrāns... Varbūt tās ir saliektas un jāiztaisno..

Link to comment
Share on other sites

1. Kakova hrena kompim vajadzētu tīrīt procesoru :)

2. Kā un ar ko Tu viņu esi tīrījis, ja esi nolocījis kājas?

3. Nevajag vain meklēt vidokartē vai citos sūdos, ja jau reiz esi n-tās kājas nolocījis citas taisnojot :)

4. Ceru, ka sencis ritīgi priecīgs :DD

Link to comment
Share on other sites

2. Man ir kaut kads (AMD) procesors un es to nolemu iztirīt...

Par šo sasmējos.

Nes uz remontu puis, vai arī vēl vairāk, ko sapisīsi. Un nākošreiz vispār neiesaku ķerties klāt.

Bet nu ja gribi salabot, tad paņem fleksi un kārtīgi tās kājiņas nopucē. Nav ko mocīties ar pinceti ;)!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...