Jump to content
GIGN Forum

.dem Failu Skatiishanaas....


d1mage
 Share

Recommended Posts

paskaidroshu.

staastiishu pa punktiem (darbiibaam)

taatad, es neskatos tos .dem failus caur cs kaa dara vairums speeletaaju, es izmantoju vienu programmu caur kuru, manupraat, to var izdariit eertaak smile.gif

1. ej shajaa adresee http://baltgames.lv/v2/downloads/3/ un nolaadee SK-Playeri

2. peec tam atarhivee kkaadaa folderii un uzinstalee SK-Player

3. peec tam kliko uz SK-Player ikonas un skaties, kur ir rakstiits shaads teksts - Path to executable (hl.exe/cstrike.exe), tad pretii taj rindinjai spied BROWSE un sameklee, kur tev ir novietots hl.exe fails (man piemeeram shameejais staav te - C:\Program Files\Valve\hl.exe), atrodi to failu un uzspied uz vina, tad spied uz Open pogas un tad uz SAVE pogas.

4. tagad tu vari skatiities demo failus, vienkaarshi nolaadee no kaut kaadas lapas demo, kuru veelies pastiities, tad atarivee to demo kaadaa folderii (peec briivas izveeles) un spied virsuu tam .dem failam, kas tagad jau izskatiisies kaa SK ikona, ja neizskataas, tad vienkaarshi uz taa faila spied ar peles labo taustinju un rindaa open with vajadzeetu buut SK-Playerim, ja nav, tad tur pat spied uz Choose Program un izveelies SK-Player.

5. skaties un priecaajies smile.gif

tas otrs variants ar demo ievietoshanu cs folderii un palaishanu caur cs ir vieglaaks, bet man neiipashi...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

ko tieshi griezt laukaa? ja tu veelies veidot filminju ar saviem vai kaada cita labaakajiem fragiem, tad tur buus baigais chakars, jo cik noprotu tu esi iesaaceejs, esmu pats izgaajis cauri tai ellei un zinu kaa ir sakumaa, kad nezini no kura gala saakt smile.gif vispopulaaraakaa laikam ir Vegas Video 5 (pats esmu darbojies), proga ir maza (tikai 40MB), bet taisiishanas iespeejas ir loti plashas. nu, ja tu veelies taisiit savu muuviku, tad vari pastiities sheit, varbuut atradiisi kaut ko noderiigu, bet ja veelies dariit kaut ko citu, tad nevaru paliidzeet smile.gif

P.S. pats iipashi neesmu iedzilinaajies tajaa movie makeru foruma sadaljaa, jo pats apmeeram zinu, kas un kaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...