Jump to content
GIGN Forum

Portal 2 Treileris


Pieshels
 Share

Recommended Posts

E3, kurš tieši pašlaik notiek, tika izrādīts jaunais portāls.

T.i. Portal 2

(tie, kuri nezina, kas ir Portal, lai iet bekot un turpina sēdēt savā Zelda & Māārio mucā)

Varbūt nav tik nozīmīgi, bet gaidīts viņš tiek ļoti, tāpēc arī bija nepieciešams topiks kam tādam...

Par HL2:E3 vai HL3 gan pagaidām ziņu nav :(

Edited by Pieshels
Link to comment
Share on other sites

Veids kā Tretton's iepazīstināja ar Geibu un ko Geibs stāstīja bija foršāks par pašu traileri. :)

Pats galvenais, man personīgi, ir tas, ka spēle tiek veidota arī priekš konsolēm. Varēšu raut uz PS3 itkā nebūtu rītdienas.

Vispār daudzi forši geimi iznāks, kurus nevaru sagaidīt.

Parasti man nav boners uz spēlēm, bet E3 vienmēr nomet tādu kaudzi ar viņām, ka vienkārši nespēj negrauzt zobus, Q4, Q1 gaidot.

Link to comment
Share on other sites

E3 šogad cik dzirdēju kaut kāds kaķa glaudīšanas simulators ir lielākais achtungs! Tad, kad kāds izdomās veidu kā to izmantot citiem pussy, tad jumts norausies.

jāiečeko portāliņa treileris mājās.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu šo pārsaukt par E3 threadu.

Dzirdēji tu daļēji pareizi, visi šogad ņemas ap Kinect (Project Natal) un Move.

Bet neizpalika arī kaudze superīgu paziņojumu un gameplay viģiku/demo.

Dead Space 2, Dead Rising 2, Metal Gear: Rising, Twisted Metal, Medal of Honor, inFAMOUS 2, Portal 2 un vēl riktīgi labi izskatījās Sorcery. Baigi labs dungeon crawler varētu sanākt. (uzreiz nāk prātā cik pizdata būtu spēlēt Demon's Souls ar Move) Un būs arī iemesls nopirkt Move.

Daudz divnieku. ^_^

Un beidzot iedeva hard-date GT5. Mani tas baigi nerausta, bet fanboji ir laimīgi. Sapirks 3D Bravia un kapās līdz acis izkritīs. :)

Esmu mazliet vīlies, ka spēle, ko šobrīd visvairāk gaidu netika parādīta. Nē, ne Half Life 3. Drošvien esmu vienīgais "geimeris" uz planētas, kurš negaida Half Life jauno spēli.

Bet jā, netika nekas pateikts vai parādīts par The Last Guardian .

Par to arī maziņš sadface.

Kas jums šķiet interesants E3 parādītajās/neparādītajās spēlēs/lietās?

Link to comment
Share on other sites

SW:TOR jaunais treileris bija pat ļoti tīkams.

Infamous protagonists izskatījās pēc tāda badass čaļa, otrajā daļā viņš izskatās pēc random holivudas smukulīša.

Dead Space 2 ar move? holy shit.

Twisted fucking metal atgriežas. Vajadzētu vel reanimēt dino crisis sēriju.

Mass effect 3?

Nevaru sagaidīt jauno Deus Ex.

Link to comment
Share on other sites

Infamous protagonists izskatījās pēc tāda badass čaļa, otrajā daļā viņš izskatās pēc random holivudas smukulīša.

Dead Space 2 ar move? holy shit.

Pat ja inFAMOUS bija kaut cik tīkams storyline, tad characteri bija plāni kā papīra lapas. Es no inFAMOUS sērijas vairāk sagaidu labu, aizraujošu gameplay kā ko citu.

Man šķita smieklīgi un mazliet kaitinoši tas, kā visi Star Wars fanboji brēca pēc SW:ToR trailera parādīšānas. OMGOMG, IT'S THE BEST THING EVAH.

Kaut kā visi aizmirst, ka tajā trailerī nav pilnīgi nekā, kas atspoguļotu patieso spēli (ja neskaita to, ka būs Siti, Džedaiji, Smugleri, etc.). Tas būs fakins MMO, un cik ir līdz šim redzēts, diezko dranķīgs MMO. Nebūs ne superīgo speceffektu, ne fantastiskās grafikas, ne tāds akšuns kā teaser trailerī.

Dead Space 2 būs tiktiktiktiktik labs. Pirmais bija nesmuks un brīžiem gļukains, bet TIK labs. Otrajam jābūt perfektam. Beidzot laba horror frančīze. Žēl tik, ka jāgaida līdz 2011.

Link to comment
Share on other sites

Ir kāda lapa, kur var noskatīties visu to pasākumu?

bļeģ es gandrīz no biksēm izlecu, kad atradu video par twisted metal atgriešanos. Plus vēl metal gear arī atgriežas. Laikam ps1 vērtības nevar izskaust! :D

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

:D

Btw man liekas bija kkaada speele, kur arii baigi liidziigi pa taam kraasaam bija- vismaz kko taadu pilniigi noteikti esmu redzeejis.

Ir ir par tām krāsām.

To spēli sauc "TAG"

Laikam bija kaut kāds studentu projekts.

Katrā ziņā ja jau pirmajā portālā pie specmisijām bija jāsāk domāt, tad te vispār varēs smadzenes ar portalgun izšķaidīt...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...