Jump to content
GIGN Forum

Ebay Shipping


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tātad ceru iegādāties šo rīku http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Kawasaki-KX...=item1e5c616840

Sver viņš aptuveni +/- 100 kg, atrodas Štatos. Gribēju zināt vai Shippings uz Latviju nebūs ļoti dārgs prieks, un cik tad īsti dārgs prieks tas būs.

Ja tas būs pie 1000ls nu tad laikam atmetīšu šo domu ļoti ātri.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Par šipingu es nezinu, bet, manuprāt, pirkt auto vai moci ebaya nav diez ko prātīgi, jo pēc bildēm nevar pateikt, cik labā/sliktā tehniskā stāvokli ir attiecīgais transporta līdzeklis. Bet nu cena izskatās pietiekami zema priekš mocīša, lai varētu noriskēt, ja līdzekļi to atļauj. Vispār neorientējos motociklu cenās, bet nu šis man izskatījās dārgāks nekā 600 bakši.

Link to comment
Share on other sites

1. Tā ir izsole, un tie 600$ ir tikai pašlaik vēl ir 4 dienas līdz izsoles beigām un lielākā solīšana notiek pēdējās minūtēs

2. Atvešana Tev izmaksās ļoti dārgi

3. NEESI NAIVS!

Link to comment
Share on other sites

2. Atvešana Tev izmaksās ļoti dārgi

3. NEESI NAIVS!

Naivs es neesmu to ka cena vēl augs un augs es zināju, nejau par paša moča cenu man bija kādi jautājumi, tā vai tā sanāktu izdevīgāk nekā pirkt Latvijā ja vien nebūti šis te Shipping kas visu sadrāž, nu tad neko. :ermm: Laikam būs vien jāmeklē pa Eiropu un Latviju.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Huiтв :D Ko tu iesвksi ja mo bыs lоka dakрa, iesprвdzis rвmis vai motors pзc 0.30m/h paraus klemmi ? Kamфn, tвdas lietas ir kвrtоgi jвpвrbauda. Ja labi paveiksies ietaupоjums bыs tuvu nullei.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties mochus Anglijaa, leeti maksaa, vismaz es sheit domaaju njemt!!! Plus es veel dzirdeejis esmu, ja transporta liidzekli ko esi pasuutijis no USA uzmetot uz kugja par vinju vairs neviens neatbild ka tikkai tu pats. Ja uz kugja ar tavu transporta liidzekli kaut kas notiks, kaut kas "sapliisis" pardevejs vairs par to nenes atbildiibu!!!

Link to comment
Share on other sites

vēljoprojām domā ?

Wow veseli 771,75 LS tas priekš moča ir nekas, ja nebūtu tas shippings kas izmaksātu vēl štuku tad noteitki paņemtu.

Sarakstījos ar to čali viņš teica ka ir braukts tikai uz sēnēm (chipa pabraukājies) nekādos sačos nav piedalijies. Nezinu cik no tā ir pateisība bet tas jau ir uz katra sirdsapziņas

800Ls nemaz nav tik daudz lai nenoriskētu, bet nu šito sūda topiku jau sen varēja taisīt ciet jo no USA sapratu nav jēgas ņemt.

Drīz braukšu uz Angliju pie māsas ciemos tad arī apskatīšos kādu mocīti.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...