Jump to content
GIGN Forum

Mini Upgrade


Recommended Posts

gadās, ka kāds admins man privāti uzraksta un man nākas atbildēt publiskajā čatā, kas man ne visai tīk..

un otra(xtsay), lai atgādinātu serverī misiju, jo bieži vien tā tiek piemirsta, aizmirsta

a par xnextmap, ja xvotemap ir izdevusies, tad vnk labāk uzlikt xnextmap un izspēlēt esošo karti līdz galam

+vēl to adminčatu lūdzu, kura man laikam, ka nava..

Link to comment
Share on other sites

;/ fail!?

Pieprasu publisku atvainošanos man un baibai :sparta:

Ai nu beidz sūdu dzīt :) cik reizes redzēts kā pēkšņi no ba1bas nika uz Set niku nomainās... nezinu kā tagad, bet agrāk tas bija manīts ļoooti bieži..

Link to comment
Share on other sites

:) cik reizes redzēts kā pēkšņi no ba1bas nika uz Set niku nomainās... nezinu kā tagad, bet agrāk tas bija manīts ļoooti bieži..

Vienkārši saņemies un atvainojies. Manu nicku var uzlikt jebkurš, jo viņš nav regots. Mani tiesībās neintresē :slap: . Kādus argumentus tev vēl vajag? :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

:) cik reizes redzēts kā pēkšņi no ba1bas nika uz Set niku nomainās... nezinu kā tagad, bet agrāk tas bija manīts ļoooti bieži..

muļķības..es pati tiikko iečekoju ip adreses statos..salidzīnāju, neviens manu acc neizmanto, izņemot mani, protams, tā ka nav ko brjedīt :superlol:

varbūt atvainosies par šito joku?

YOU HAVE FAILED

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

HEYA !!

Viennozīmīgi atbalsu uz adminchatu... Par pārējiem burtiem atļaušos palikt neitrāls..

Man tas online time nesevišķi patīk... :thumbsup:

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...