Jump to content
GIGN Forum

Tauta Izpalīdzat! Vajadzīgs Jauns Hosteris.


BWS
 Share

Recommended Posts

Tātad, sveiciens tautai, esmu šeit kā saka laimes meklējumos jeb precīzāk meklējot jaunu Hosteri Samp serverim vārdā GTA.NGames.lv aka vecais labais gta.danger.lv, protams, daudz kas ir mainijies gadu laikā, serveris ir bišķi pagrimis un pēc šodienas konflikta ar pašreizējo hosteri, kas (atvainojiet par manu rupjo valodu) ir totāli neizglītots lohs...

Tātad, ja kāds var būt tik izpalīdzīgs un hostēt SAMP serveri, tad lūdzams atbildēt uz šo rakstu, lai var kontaktēties pēc tam.

Paldies par uzmanību.

-BWS

Link to comment
Share on other sites

Da ne jau tur tā lieta, viegli skaidrojot.

Man nav vajadzīgs lai man te man visi ar atplestām rokām skrietu pretī un ticētu tam ko es saku, viss ko es varu pastāstīt ka es nenācu šeit reklamēt serveri, ideja ir tāda ka tā hostera pašatļāvības un stulbuma dēļ viss serveris ir pa burbuli aizgājis, tāpēc arī viņu pasūtija 3 kvartālus tālāk un meklē citu hosteri, jo serverī ir ieguldītas daudz pulles, nevis fiksais defaut free roam mode un aiziet, serveris pastāv jau nezinu, 2 gadus ? Žēl palaist pa D... tādu projektu viena pašatļāvīga kretīna dēļ kurš forumā dzēš visiem postus un bano normālus adminus...

Link to comment
Share on other sites

Tad vismaz būtu sikāk paskaidrojis. Tev ir sava kaste kuru vajag high-speed netam pieslēgt? To vēl ar kādu varētu sarunāt.

Toties ja tu meklē kādu kas savas kastes resursus par brīvu iedalīs tev, tur jau nu ir jāsmejas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...