Jump to content
GIGN Forum

Treniņa Progrāma


Neither
 Share

Recommended Posts

Nu tādad, mana treniņa progāma:

Pirmdien, Trešdien, Piektdien - (Krūtis, mugura, biceps, presīte)

Otrdien, Ceturtdien, Sestdien - (Kājas, pleci, triceps)

Svētdiena - brīva!

~Ko jūs domājat par tādu treņiņa progrāmu??

~Jautājums tiem kas labi pārzin šito lietu... (Vai ar šo treniņa progāmu var uzaudzēt muskuļu masu?)

Edited by Neither
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Es sevi nepišu kopā, vnk staigāju un trennējos, vēlāk tikai būs, tā, ka tikai 3reiz nedēļā iet, lai uzturētu formu, a tagad, kad jadabon tā forma, jāstaigā daudz reizes! Manā gadījumā tās ir 6x nedēļā...!

Link to comment
Share on other sites

Pirmdien, Trešdien, Piektdien - (Krūtis, mugura, biceps, presīte)

Otrdien, Ceturtdien, Sestdien - (Kājas, pleci, triceps)

Svētdiena - brīva!

~Ko jūs domājat par tādu treņiņa progrāmu??

~Jautājums tiem kas labi pārzin šito lietu... (Vai ar šo treniņa progāmu var uzaudzēt muskuļu masu?)

ēs ddomāju, ka šī programma ir dirsā.

muskuļu masas audzēšana ir atkarīga no intensitātes, vingrojumiem, uztura, bet par to tu šeit neesi neko ierakstījis, tākā padalies ar pārējo ;)

Link to comment
Share on other sites

samuray tikai nevajag :) tu trenē visas muskuļu grupas sportojot, bet šis jau grib katru dienu svarus cilāt. Ja godīgi, tad es gribētu redzēt tavus sejas krāsu pēc noietas nedēļas ar šāda tipa treniņiem :)

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta, ka tu vari muskuļus trenēt dažādi: uz spēku, izturību, ātrumu vai vienkārši uz apjomu. ja tu katru dienu to muskuli kačāsi kamēr acis sprāgst no pieres, lielas jēgas nebūs. tā kā es vairumā gadījumu trenēju muskuļu ātrumu un izturību, nevis apjomu, tad strādāju ar nelieliem svariem, bet daudz izpildījumu reizēm un var to normāli pavilkt kaut katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Bet vai ir nepieciešams to darīt ik dienas, ja šo visu var panākt ar trīs dienu treniņu nedēļā ? :) Būsi ietaupījis laiku un naudu, kas šobrīd ir aktuāli. Cik cilvēku tik viedokļu....

Link to comment
Share on other sites

:) Būsi ietaupījis laiku un naudu, kas šobrīd ir aktuāli. Cik cilvēku tik viedokļu....

kustēties vajag katru dienu. tas, ka tu vienu dienu pakačājies, bet otrajā sēdi mājās kuli kasīdams, neko tev nedos. es, piemēram, no rīta pamožos, eju uz stadionu paskriet, pakačāties, aizeju mājās paēst, paņemu bumbu, eju atpakaļ pamētāt grozā, tad aizeju mājās, pāris stundas atpūšos un vakarā atkal prom skriet un kačāties. un tā katru dienu. un man tas neko nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...