Jump to content
GIGN Forum

Juatājums Par Bc2.


Ps!hs^
 Share

Recommended Posts

Čau!

Tātad man ir doma iegādāties Bad Company 2. Sākumā domāju pirkt no Steam, bet tad uzgāju ŠO.

Bet vai šis saits ir legāls? Jo cena tur ir daudz izdevīgāka. Un ja, es BC2 nopērku no D2D, trad vai es varēšu viņu pievienot Steam, lai viņš man tur vislaik paliek?

Edited by Ps!hs^
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tur nevar nopirkt ne pirmās trīs daļas kopā (sanāca vēl lētāk), ne arī gametime Eiropas serveriem.

Ir arī citas, līdzīgas saites, bet tās neesmu pārbaudījis.

Gametime ir šeit, bet kā jau minēju, tad Eiropas serveriem nav.

Link to comment
Share on other sites

tur nevar nopirkt ne pirmās trīs daļas kopā (sanāca vēl lētāk), ne arī gametime Eiropas serveriem.

Ir arī citas, līdzīgas saites, bet tās neesmu pārbaudījis.

Gametime ir šeit, bet kā jau minēju, tad Eiropas serveriem nav.

Skaidrs. A kā ir izdevīgāk sākumā triālā uzkačāties un pēc tam no g2p nopirkt classic wow un tad līdz 60lvl uzspiest? Tad atkal BC līdz 70 u.t.t. Un ja es nopērku to classic wow no g2p, tad cd-key varēšu kkā uzzināt?

Link to comment
Share on other sites

Trialā laikam varēja līdz max 30lvl tikt. Manuprāt, trial skaitījās klāt, ja pēc tam nopērk spēli. Respektīvi, ja tu paņem trial (10 dienas) un srazu nopērc Classic, kuram nāk līdzi 30 dienu gametime, tad kopā sanāk 40 dienu gametime. Nākamos ekspanšenus vari pirkt vēlāk (pēc 60tā un 70tā lvl).

Tu nopērc spēli, uz emailu atsūta bildi ar cdkey, kuru tu ievadi savā battle.net kontā. Emailu esmu gaidījis 5min - 3.5h.

Par WoW spēlēšanu neesmu pārāk zinošs, tev uz šejieni.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...